1147
648
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 569503 بازدید | 115449 پست

چقد کاربر جدید😍خوش آمدید💜💜موفق باشی دوستای خوبم.شبتون بخیر

برای رسیدن به هدف باید از مرز خستگی گذشت باید نیرومندتر از توان خود بود👌💜👌دوستتون دارم بچه های تاپیک بامداد خمار😍😍وزن اولیه :۷۶ 😒 وزن اکنون ۵۲/۵💜✌  
من دوروزه ورزش نکردم،اعصابم خرده.فردافستم،بایک ساعت ورزش.من میتوانم

منم دقیقا دو روزه ورزش نکردم 😣ایشالا ک میتونیم من واقعا رژیممو سفت سخت گرفتم امیدوارم تا خرید عیدم یکم جمع وجور شم 😎

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی الکی تیکر لاغریمون ب تیکر بارداری تبدیل شد😁    برا همه مادرهای چشم ب راه دعا میکنم❤❤❤

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

سلام عزیز دلم😙😙😙 نه نرفتیم خیلی سرد بود😂😂  شوهرم میگفت امروز تازه فهمیدم زمستون شده از بس ...

سها جون از این چالشا دیگ نمیزنی.بیایم تاپیکت ورزش کنیم

مث اینجا☺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی الکی تیکر لاغریمون ب تیکر بارداری تبدیل شد😁    برا همه مادرهای چشم ب راه دعا میکنم❤❤❤
منم دقیقا دو روزه ورزش نکردم 😣ایشالا ک میتونیم من واقعا رژیممو سفت سخت گرفتم امیدوارم تا خرید عیدم ...

اره خداکنه تاعیدمن به۶۴برسم

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکریک سالگی گل پسرم رادوین
1157
گفتم فعلا می‌خوام این هفته رژیم پروتیین بگیرم فعلا ک هیچی روم جواب نداد حتی شوک  آزمایش ندادم ...

عزیزم صلاح خودتو بهتر میدونی، ولی گلم حتتتتما باید تیروئیدتو چک کنی

وقتی کسی با رژیم و ورزش وزن کم نمیکنه، یا سخت وزن کم میکنه، اولین کار اینه که تیروئیدشو چک کنه

یه عده هم هستند خیلی خوب بلدن " ادا "دربیارن!!!!     مثلا ادای روشنفکری، یا ادای پختگی فکری، یا...... اما حتی از چهل کیلومتری طرف بوی کج فهمی و یا حتی نفهمی طرف خیلی راحت به مشام میرسه     
اره خداکنه تاعیدمن به۶۴برسم

ایشالا ک میشه

کار نشد نداره😊

من ک میخام تا خرید عیدم حتما ب ۸۰ برسم.اخر ماه بهمن تقریبا میخام برم خرید.البته یکشنبه ک کشیدم پری هم بودم ۸۹ونیم بودم😅😅😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اگه به۶۸برسم خیلی خوب میشه،قبلاچن کیلوبودین؟

چند سال پیش بیشترین وزنی ک رسیدم بهش ۸۳بود

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍وزن فعلی۶۵.۳۰۰😖وزن هدف۶۰😍😎
1140

من امشبو با 927تا بستم 

همراه با رقص و ورزش

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
سلام عزیز دلم😙😙😙 نه نرفتیم خیلی سرد بود😂😂  شوهرم میگفت امروز تازه فهمیدم زمستون شده از بس ...

کوجایییی دختر شیرازی جونم امروز ندیدمت اصن☹☹😙😙

.دنیا به زن‌های مقاوم‌ نیاز دارد؛ زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.😍😋💪
چقد کاربر جدید😍خوش آمدید💜💜موفق باشی دوستای خوبم.شبتون بخیر

خوبی دوستم😍😍😍ندیدمت امروز😚😚شبت خشنگ

.دنیا به زن‌های مقاوم‌ نیاز دارد؛ زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.😍😋💪

منم برم لالا دالم شبتون بخیر دوستیااا🤗🤗

کوجایییی دختر شیرازی جونم امروز ندیدمت اصن☹☹😙😙

زي زي گولو ستون پنجمه😂😂😂

میخوانمت؛ و تو جهان جانت را در رژرفای قلبم فرو میریزی...راستی کدام نقطه ی جغرافیایی دلم ایستاده ای ،که اینگونه هوای چشمانم بارانیست؟!دوستت دارم رفیقِ جانم...💕همسرم بهترین بهترین من است💕
584

مچشو تو ي تايپيك لاغري ديگه گرفتم😂🤣🤣زي زي گولوي خائن كوووجاييي🔫🔫🔫

میخوانمت؛ و تو جهان جانت را در رژرفای قلبم فرو میریزی...راستی کدام نقطه ی جغرافیایی دلم ایستاده ای ،که اینگونه هوای چشمانم بارانیست؟!دوستت دارم رفیقِ جانم...💕همسرم بهترین بهترین من است💕
من ۷۶بودم،الان۷۳هستم

منم معمولا ۷۳ بودم گاهش میشدم ۷۰گاهی تا۷۶میرفتم ولی مونده بودم رو ۷۳بیشتر

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍وزن فعلی۶۵.۳۰۰😖وزن هدف۶۰😍😎
منم معمولا ۷۳ بودم گاهش میشدم ۷۰گاهی تا۷۶میرفتم ولی مونده بودم رو ۷۳بیشتر

اره هرکاری میکنم رو۷۳میمونم،اه

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکریک سالگی گل پسرم رادوین
عزیزم صلاح خودتو بهتر میدونی، ولی گلم حتتتتما باید تیروئیدتو چک کنی وقتی کسی با رژیم و ورزش وزن کم ...

آره عزیزم می‌خوام برم آزمایش بدم .

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۸/۳۰۰    هدف طلایی ۵۸م💪💪💪💪💪 ممنونم از بامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘
زي زي گولو ستون پنجمه😂😂😂

😅😅😅😂ای بلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1151