1147
648
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 571115 بازدید | 115760 پست
من دل پیچه میگیرم وقتی یبسم اصلا خوب نیست تحملشو ندارم😖😖😐😐😷😷

من عادت کردم همینم هس ک همش جذب میشه دفع نمیشه سخت لاغر میشم

عشـــــق بیــــن من و تو❤                                                                           همــان لحظه ای اتفاق افتاد که هیچــــکداممان از گنــاه ❤                                                                  لبــــهایمان نترسیدیم❤

سلام.بچه ها من ۲۵۰تا از کالریم مونده بود.یه کوچولو گتدم شاهدانه خوردم ۳۰۰؛۴۰۰کالری شد.اعصابم خرده نمیدونستم هرقاشقش ۸۰کالری داره.تقریبا۴؛۵قاشق خوردم!

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍وزن فعلی۶۵.۳۰۰😖وزن هدف۶۰😍😎

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

سلام.بچه ها من ۲۵۰تا از کالریم مونده بود.یه کوچولو گتدم شاهدانه خوردم ۳۰۰؛۴۰۰کالری شد.اعصابم خرده نم ...

ای وای اشکال نداره حالا🤗غصه نخور فردا فست هستی درست میشه

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی الکی تیکر لاغریمون ب تیکر بارداری تبدیل شد😁    برا همه مادرهای چشم ب راه دعا میکنم❤❤❤
سلام.بچه ها من ۲۵۰تا از کالریم مونده بود.یه کوچولو گتدم شاهدانه خوردم ۳۰۰؛۴۰۰کالری شد.اعصابم خرده نم ...

عیبی نداره مفیده نوش جونت

منم تقریبا ۱۵۰ تا از کالریم موند ولی ورزش نکردم حالم خوب نبود و فردا موعده پریودمه فقط ۴۰ تا دراز نشست زدم

عشـــــق بیــــن من و تو❤                                                                           همــان لحظه ای اتفاق افتاد که هیچــــکداممان از گنــاه ❤                                                                  لبــــهایمان نترسیدیم❤
1158
یدونه شیرینی پای سیب خوردم😍دلمم درد میکنه فردام پریود میشم دیگه بدتر

زیبا جون رفتم تاپیکاتو خوندم.اون ک گفتی دختر همسایتون گمشده بود ۳ماه پیش چیشد؟واقعا مرده؟بچش چیشد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی الکی تیکر لاغریمون ب تیکر بارداری تبدیل شد😁    برا همه مادرهای چشم ب راه دعا میکنم❤❤❤
زیبا جون رفتم تاپیکاتو خوندم.اون ک گفتی دختر همسایتون گمشده بود ۳ماه پیش چیشد؟واقعا مرده؟بچش چیشد؟

هنوز هیچ خبری ازش نیس

نه معلومه مرده نه معلومه زنده.......بچشم هیچی داره زندگی میکنه

اخه الان دیگ دیره .اب خوردم😃بزا چربیا آب بشن لامصبا

😂😂😂

میخوانمت؛ و تو جهان جانت را در رژرفای قلبم فرو میریزی...راستی کدام نقطه ی جغرافیایی دلم ایستاده ای ،که اینگونه هوای چشمانم بارانیست؟!دوستت دارم رفیقِ جانم...💕همسرم بهترین بهترین من است💕
ای وای اشکال نداره حالا🤗غصه نخور فردا فست هستی درست میشه

الان تقریبا میشه گفت کالری مجازمو خوردم نهایتش ۱۰۰تا بیشتر ک ۱۰۰تاهم نشده.کلی جلو خودمو گرفتم شیرینی و...نخوردم ولی این لحظه آخر گند زد.بازخوبه خاصیتی داره حداقل.

هنوز هیچ خبری ازش نیس نه معلومه مرده نه معلومه زنده.......بچشم هیچی داره زندگی میکنه

ای وای.چقد نارحت شدم😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
عیبی نداره مفیده نوش جونت منم تقریبا ۱۵۰ تا از کالریم موند ولی ورزش نکردم حالم خوب نبود و فردا موعد ...

من ۳۵دقیقه هوللهوپ زدم.خداروشکر اگه اضافی هم شده باشه با اون یه کم ورزش جبران میشه

الان تقریبا میشه گفت کالری مجازمو خوردم نهایتش ۱۰۰تا بیشتر ک ۱۰۰تاهم نشده.کلی جلو خودمو گرفتم شیرینی ...

اره عزیزم.غصه نخور ایشالا یکشنبه ی وزن خوبی کم میکنی خیالت راحت میشه😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای وای.چقد نارحت شدم😣

دیگه ماها یادمون رفته دختره بیچاره رو

من ۳۵دقیقه هوللهوپ زدم.خداروشکر اگه اضافی هم شده باشه با اون یه کم ورزش جبران میشه

چی زدی؟هوللهوپ چیه؟

اره عزیزم.غصه نخور ایشالا یکشنبه ی وزن خوبی کم میکنی خیالت راحت میشه😉

خداکنه یکشنبه وارد ۶۸شده باشم این چند روز خیلی کنترل کردم خودمو.بعد برنامه ی کالری شمارم نمیشد غذای جدید وارد کنم به جاش زدم ۱قاشق روغن چون چربه.بقیه شم گندم زدم

1167
خداکنه یکشنبه وارد ۶۸شده باشم این چند روز خیلی کنترل کردم خودمو.بعد برنامه ی کالری شمارم نمیشد غذای ...

من اگه به۶۸برسم خیلی خوب میشه،قبلاچن کیلوبودین؟

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکریک سالگی گل پسرم رادوین

فردافست هم هستش باشگاه هم دارم😮مشکلم اینه بعد باشگاه حسابی گرسنم میشه

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️وزن شروع=۷۰-وزن الان=۵۷.۹۰۰هدف اخر=۵۷مرسی ازبامداد خماروبچه های خوب تاپیک بامدادخمار😍
سلام خانوووووم احوال شما جوجه رو زدی به بدن یا نه دوباره این جاریای نکبت نزاشتن😁😁😁😁

سلام عزیز دلم😙😙😙 نه نرفتیم خیلی سرد بود😂😂  شوهرم میگفت امروز تازه فهمیدم زمستون شده از بس سرده😁

فردافست هم هستش باشگاه هم دارم😮مشکلم اینه بعد باشگاه حسابی گرسنم میشه

یه تخم مرغ آبپزیاسیب زمینی بخور

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکریک سالگی گل پسرم رادوین
835