1093
44
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 462086 بازدید | 93074 پست
عزیزمی سعی کن با کسایی که سرماخوردن در تماس نباشی  من بیچاره که از ترسم جایی نمیرم تازه همش می ...

از وقتی لاغر شدم بدنم خیلی ضعیف شده 

خودم حس میکنم

به شدت سرمایی شدم

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

من برم بورزشم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
از وقتی لاغر شدم بدنم خیلی ضعیف شده  خودم حس میکنم به شدت سرمایی شدم

پس خودتو تقویت کن خواهر سعی کن چیزای مقوی بخوری البته میدونم میخوریا ولی بازم بیشتر به خوراکت توجه کن عزیز دلم😙😙😙😙😙😙😙😙

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

شکوه جون تولدت مبارک عزیزم😙😙😙😙 ایشالله همیشه توی زندگیت موفق و سربلند باشی😙😙😙

سلام سها جونم خیلی ممنونم عزیزدلم بهمچنین خوشگلم خیلی لطف کردی😘😘😘😘

خدا را شکر که دخترما دارم تنها دلیل زندگیمه .دیگه برای خودم زندگی نمیکنم .برای دخترم نفس میکشم.دخترم عاشقانه دوست دارم
1082
سلام شکوه جونم صبحت بخیر عزیزم تولدت مبارک انشااله ۱۲۰ ساله بشی کنار دختر گلت مهربونم امروز خیلی شا ...

عزززززززیززززززمی مهربونم سلامت باشین قربونت بشم .به همچنین شما خوشگلم.🌹🌹🌹🌹🌹

خدا را شکر که دخترما دارم تنها دلیل زندگیمه .دیگه برای خودم زندگی نمیکنم .برای دخترم نفس میکشم.دخترم عاشقانه دوست دارم

من 800 گرم وزن کم کردم اما سایزم عوض نشده. چرا یعنی آیا؟!

یه عده هم هستند خیلی خوب بلدن " ادا "دربیارن!!!!     مثلا ادای روشنفکری، یا ادای پختگی فکری، یا...... اما حتی از چهل کیلومتری طرف بوی کج فهمی و یا حتی نفهمی طرف خیلی راحت به مشام میرسه     
عزيزم ميگم جريان اين تخما چيست ؟؟ ب من هم وگو؟؟؟؟

آهاااااا جونم برات بگه که 😆😂 این تخمای ما جریانا بسیار داره 😆 در زمانهای قدیم روزی  ابن بطوطه ..😂😂😂 😆😆

عزیزم برو توی امضام چالش یک هفته ای ص 10 دستورشو گذاشتم واسه آب شدن جربی دور شکمه 

تولدت مبااااااااارک ایشالا 120 ساله بشی عزیزم

فدای تو عزیزم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

عزیزممم😟😟😟😟 خیلی مراقب خودت باش .امسال من هرکی رو میبینم سرماخورده هنوز خوب نشده. منخودمم خوب شد ...

چشم حتما 

متاسفانه نمیخوام سربار مامانم بشم برای همین حتی نمیدونن اومدم سرم زدم

فکر کن تنها اومدم

واسه همین جون غذا درست کردنم ندارم

شوهرمم تا غروب سرکاره😞

عزیزم انشالله تو هم سرفه هات زودتر خوب شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1103
عزززززززیززززززمی مهربونم سلامت باشین قربونت بشم .به همچنین شما خوشگلم.🌹🌹🌹🌹🌹

عزیزم تبریک میگم و بهترینها رو برات از خدا می‌خوام . همیشه شاد و سلامت باشی😘😘😘

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی ۶۰/۵۰۰هدف طلایی۵۸🔒💪💪💪💪💪
پس خودتو تقویت کن خواهر سعی کن چیزای مقوی بخوری البته میدونم میخوریا ولی بازم بیشتر به خوراکت توجه ک ...

چشم حتما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم تبریک میگم و بهترینها رو برات از خدا می‌خوام . همیشه شاد و سلامت باشی😘😘😘

ممنونم آسمونی جونم لطف داری قربونت برم.

چشم حتما  متاسفانه نمیخوام سربار مامانم بشم برای همین حتی نمیدونن اومدم سرم زدم فکر کن تنها ا ...

سلام عزیزم انشالله که زودتر خوب بشی . سربار چرا برو خونه مامانت یه سوپ واست درست کنه اینجوری خیلی زودتر خوب میشی . تازه غذاهای مامان پز توش پره از شفاس که باعث میشه زودتر خوب بشی.

خوش بحال اونايي ك وزن كم كردن

من صد گرمم كم نكردم

تازه ديروز فست بودم

دو تا ٤٥ دقيقه هم پياده روي كردم

در حال چالش كالري شماري ،وزن اوليه ٧٨/٢٠٠😔وزن هدف64👌😍وزن فعلي ٧٨تاريخ شروع٩/١٨من ارادم قويه٧٥🔒✂️٧٢🔒✂️٦٩🔒✂️٦٦🔒✂️٦٤☺️😘😍😁
584
نه بابا حالا شهرزادو بگی چرا تازه ۱ کیلو هم کم کرده تو تثبیت 😊😊😊 من که یک کیلو اضافه کردم😁 ولی ...

همیشه میکن تثبیت رو بین دو تا وزن درنظر بگیرین مثلا واسه تو 56 تا 58 .مابین این متغیر باشه ایرادی نداره چون خیلی سخته روی یه وزن بمونه 

فدای شما دوتا گل دختر بشم که هم کم کردنتون باعث انگیزه بود هم الان تثبیت رفتنتون کلی انرژی به آدم میده😙😙😙😙 خدا حفظتون کنه😍😍😍😍😍

سلام عزیزم انشالله که زودتر خوب بشی . سربار چرا برو خونه مامانت یه سوپ واست درست کنه اینجوری خیلی زو ...

اخه عزیز دلم مادرم کم غصه منو تو این مسیر باردار شدن من خورده

حالا این حالو روزمم ببینه😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من 800 گرم وزن کم کردم اما سایزم عوض نشده. چرا یعنی آیا؟!

تبرررریک عالیه 👏👏👏👏 سایزتم به مرور کم میشه با ورزش 

خوش بحال اونايي ك وزن كم كردن من صد گرمم كم نكردم تازه ديروز فست بودم دو تا ٤٥ دقيقه هم پياده روي ...

عزیزم هفته پیش کم کردی؟

سلام عزيزم،،، مرسي ك جواب دادي،،، اره مال همونه قشنگ يك كيلو رو كم كردي😇😇

وااااای چ خوب مرسیییییی

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
835