2726
عنوان

تجارب در مورد قرص های لاغری

180 بازدید | 27 پست

سلام ،اگر قرص لاغری مصرف کردین ممنون میشم تجربتون رو راجع بهش بگین.دیگه از رژیم و ورزش و وزن ثابت خسته شدم و می دونمم کلی عوارض دارن با برنامه کالری شماری کرفس جلو میرم اما ثابت موندم امروز با متخصص داخلی صحبت کردم که برام دو قرص تجویز کرده ال کارنتین که قبل باشگاهم میخوام بخورم یکی هم ونوستات هست که تو نت تحقیق کردم انگار برای اونایی خوبه که میخوان وزنشون ثابت بمونه و با چربی های انباشته😁کاری نداره.قبلا اسلیم مکس یه دور خوردم عالی،بود اما الان اصلش پیدا نمیشه

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

منم میخااام.65بودم بعد عروسیم 66شدم.تو سه ماه

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خطرداره لاغریا،،☹️

چی قرص یا لاغری؟والله چاقی خطرش بیشتر از ایناس از بعداز زایمانم کلی راهکارو رفتم اما زباد کم نمیکنم شدیدا هم pco شدم دکتر زنان میگفت یکی از علتهای کم شدن سوخت و ساز بدنت همینه اما باید لاغر شی تا تنبلی تخمدانت کمتر شه

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
2728
منم میخااام.65بودم بعد عروسیم 66شدم.تو سه ماه

شما که وزنت زیاد نیست اصلا سمت قرص نرو من کلی اضافه وزن پیدا کردم کلییییی😭😭😭

همون ونوستات واسلیم مکس خوبه دکتر به شوهرم داد

واقعا اثر داشتن؟اسلیم مکس رو چند خریدین از کجا؟من کپسول سبز رنگشو چند سال پیش خوردم خیلی خوب بود

منم چربی شکم پهلو دارم .میتونم از داروخانه بخرم بدون اینکه دکتر برم

اره بدون نسخه هم میدن فروش ازادنچون تایید وزارت بهداشتن اما با یه داروساز مشورت کن کدومشو بخوری خوبه

واقعا اثر داشتن؟اسلیم مکس رو چند خریدین از کجا؟من کپسول سبز رنگشو چند سال پیش خوردم خیلی خوب بود

یه دوره سه ماهه اسلیم مکس و ونوستات و لیور گل شد۲۷۰تومن

از داروخانه ،البته من تهران نیستم

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
یه دوره سه ماهه اسلیم مکس و ونوستات و لیور گل شد۲۷۰تومن از داروخانه ،البته من تهران نیستم

شوهرتون چقدر کم کرده؟لیور گل تا حالا نشنیدم

شما که وزنت زیاد نیست اصلا سمت قرص نرو من کلی اضافه وزن پیدا کردم کلییییی😭😭😭

ب نسبت قدم 8کیلو اضاف دارم خوااهر

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
شوهرتون چقدر کم کرده؟لیور گل تا حالا نشنیدم

اولش ۶ کیلو یه توی یک هفته کم کرد بعد وزنش یه مدت استُپ کرد الان دوباره داره کم میکنه

شما لیور گل رو استفاده نکن چون بیشتر ماله چربی کبد هست

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2706