2726
عنوان

شیردهی و خواب نوزاد نوزاد

226 بازدید | 15 پست

دوستان دختر من نه روزشه.. از همون اول شیر که میخوره میخوابه تا بیدارش کنم .تو بیمارستان گفتن هر دو یا سه ساعت یه بار بیدارش کن من همینکارو میکنم ولی بعضیا میگن خودش باید بیدار بشه و شیر بخوره..ضمنا بعضی وقتا زمان شیر خوردنش ده دقیقه بیشتر'طول نمیکشه و میخوابه تا دو ساعتی که بیدارش کنم .لطفا راهنماییم کنید که ضرری نداره..؟؟

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 

از طرفی میترسم بیدارش نکنم افت قند پیدا کنه یا درست وزن گیری نکنه و از طرفی میگم بد نباشه مرتب بیدارش میکنم ضمنا شیرم دارم حالا کیفیتشو نمیدونم خوبه یا نه

برا چند روز اول باید بیدارش کنی، الان دیگه تا 5 ساعتم نخوره چیزیش نمیشه. نگران نباش و خودت حسابی استراحت کن. 10 دقیقه هم خوبه، اگر سیر نمیشد نمی تونست بخوابه. پسر من 5 دقیقه هم نمیخورد. دکتر میگفت محکم میک میزنه، شیرتم زیاده، سیر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حدختر من الا ن سه ماهشه

اوایل هر نیم ساعت یا یکساعت ٥ دقیقه شیر میخورد خیلی میترکوند ده. دقیقه میشد الانم همونطوره

بستگی به حجم شیرت داره اگه شیرت زیاد بریزه بچه با همون چند دقیقه سیر میشه

من شیرم کم بود

ولی به توصیه دکتر گوش کن و بیشتر از دوساعتگرسنه نمونه تا چهل روزش بعدش راحتی

همسرم و دخترم تمام زندگی من هستید❤
2728

کمی زردی داشت دو روز رفت تو دستگاه .بعد گفتن دیگه نیازی به دستگاه نیس قطره بیلی ناستر را یه هفته بهش بده و هم چنین شیر بهش بده تا رفع بشه حالا میگم یوقت واسش کافی نباشه

بیدارش نکن، نزدیک خودتم نخوابونش، که بعد از 6 ماهگی بتونی راحت از شیر شب بگیریش. وگرنه تا 2 سال شبا ...

مگه ممکنه تورو خدا اگه راهی بلدید به منم یاد بدید

من شبا از بس خوابم میاد کنارش میخوابم و خوابیده بهش شیر میدم

کمی زردی داشت دو روز رفت تو دستگاه .بعد گفتن دیگه نیازی به دستگاه نیس قطره بیلی ناستر را یه هفته بهش ...

زردی که دیگه برنمیگرده، قطعا نرمال بوده که مرخصش کردن. نگران نباش. روزا بیشتر بهش شیر بده، شبا بذار بیشتر بخوابه. 

مگه ممکنه تورو خدا اگه راهی بلدید به منم یاد بدید من شبا از بس خوابم میاد کنارش میخوابم و خوابیده ب ...

به منم میگن پیش خودت نخوابونش تا اون ساعتی که خوابه بتونی راحت بخوابی و استراحتت کافی باشه 

مگه ممکنه تورو خدا اگه راهی بلدید به منم یاد بدید من شبا از بس خوابم میاد کنارش میخوابم و خوابیده ب ...

من از همون اول توی تخت خودش خوابوندم، از 6 ماهگی هم بردمش اتاق خودش. اوایل یکی دو بار شب میرفتم و می یومدم، دیگه کم کم از سرش رفت

به منم میگن پیش خودت نخوابونش تا اون ساعتی که خوابه بتونی راحت بخوابی و استراحتت کافی باشه 

بچه ها وقتی نزدیک مادر میخوابن، از بوی بدن مادر وسوسه میشن همش شیر بخورن و هی زود به زود بیدار میشن، در صورتی گرسنه نیستن. 

وزن گیری دخترتون خوب بود ؟؟

آره خوب بود

مطابق نمودار

خواهرشوهرم اوایل دیوونم کرد بس که میگفت مگه پنج دقیقه هم غذاست

درحالیکه اگه سیر نمیشد نه وزن میگرفت و نه خوابش میبرد

آره خوب بود مطابق نمودار خواهرشوهرم اوایل دیوونم کرد بس که میگفت مگه پنج دقیقه هم غذاست درحالیکه ...

پسر منم با همون 5 دقیقه شیری که میخورد خیلی ماشالا تپل بود. 6 ماهگیش 9 کیلو بود

2706