2703
2553
عنوان

چکااااار کنم نی نیم بچرخه واسه سونو انومالی و دیدن تیغه بینی؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 66 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم سر سونو ان تی اصلا تکون نخورد.لامصب لج کرده بود.به من گفت سرفه کن تا جابه جا بشه یکم سرفه کردم جابه جا شد و اندازه هایی که میخواست و گرفت.یکی از دوستام هم میگفت زیاد نشین و سعی کن راه بری

نه تو غربال اول nt یا همون پشت گردنو میبینن. تو غربالگری دوم nv یا همون تیغه بینی..

nvنه عزیزم.nb هست ینی nose bone که تو غربالگری اول ضروریه و میبینن. واسه من که اول بود و خیلی تاکید داشت تا دیده نشد ول نکرد.تهرانی؟

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله

واس انومالی باید مثانه پر باشه؟؟؟

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2714
تیغه ی بینی که تو ان تی مشخص میشه عزیزم. .. راستی جنسیت رو تو ان تی بهتون گفته بودن و درست بود یا نه ...

آره بهم گفت احتمال اینکه پسر باشه بیشتر تو 13 هفتگی و غربالگری اول. تو این غربالگری گفت پسره..

معمولا غربالگری درست میگن. مخصوصا جنسیت پسر.

چون من تو هفته 15 رفتم سونو چون دور نافم درد میکرد گفت احتمالا دختره ولی خواهرم گفت به همون احتمال غربالگری اعتمال کن که درست هم بود

nvنه عزیزم.nb هست ینی nose bone که تو غربالگری اول ضروریه و میبینن. واسه من که اول بود و خیلی تاکید ...

عه اشتباه گفتم... نه مشهدم.. این دکتر هم منو ول نمیکنه.. میگه تا 22 هفته وقت زیاده بیا تا بچرخه.... میگمممم دکتر من شاغلم بهم مرخصی نمیدن. میگه ندن بچه که مهمتره بیا...

میگه پسرت لجبازه ولی من روی اونو کم میکنم..خخخ

خجالتیه😁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706