2410
2553

سلام دوستان.. من روز یکشنبه وقت سونو انومالی داشتم. سه بار رفتم داخل هر سه بار روش اونطرفی بود. دکتر فقط تونست جنسیتشو بگه و مثانه و اینا رو چک کنه. دیگه هر کار کرد نچرخید. گفت سه شنبه بعد از ظهر بیا. دیروزم رفتم از ساعت 6 تا 9:30 شب تو مطب بودم هلاک شدم از خستگی.. بار اول چرخیده بود ولی سرشو خم خم کرده بود. دوباره که رفتم فقط تونست دست و پا و انگشتاشو بهم نشون بده.

گفت فقط مونده تیغه بینی.. دوباره شنبه بیا..

خستهههه شدم.. کسی پیشنهادی داره که نی نی بچرخه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

توی همون سونوگرافی چیزای شیرین+آب زیاااااادبخور تاحرکت کنه جوجه

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
2456

تیغه بینی که تو غربالگری اول میبینن.سونوی آنومالی تو غربالگری دومه.ینی اگه تو اولی دیدن دومی نیاز نیست

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
2714

ده دقیقه فبل از سونو یه چیز شیرین بخور . البته برای من هرچی هم چرخید باز تا دکتر میخواست بررسی کنه پشتش رو میکرد

عزيزم تمام زندگيم براى توست، تمام وجودم مال توست، دوستت دارم بى نهايت و از خداوند براى داشتنت هميشه شكرگزارم.
تیغه بینی که تو غربالگری اول میبینن.سونوی آنومالی تو غربالگری دومه.ینی اگه تو اولی دیدن دومی نیاز نی ...

نه تو غربال اول nt یا همون پشت گردنو میبینن. تو غربالگری دوم nv یا همون تیغه بینی..

شکلات خوردم.. آخه باید مثانه خالی باشه..

تیغه ی بینی که تو ان تی مشخص میشه عزیزم. .. راستی جنسیت رو تو ان تی بهتون گفته بودن و درست بود یا نه؟ 

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    
شکلات خوردم.. آخه باید مثانه خالی باشه..

به ما گفت 4 لیوان اب میوه شیرین بخورید برید مثانه رو خالی کنید بعد بیاید سونوگرافی

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2706