1265
1292

سلام دوستان.. من روز یکشنبه وقت سونو انومالی داشتم. سه بار رفتم داخل هر سه بار روش اونطرفی بود. دکتر فقط تونست جنسیتشو بگه و مثانه و اینا رو چک کنه. دیگه هر کار کرد نچرخید. گفت سه شنبه بعد از ظهر بیا. دیروزم رفتم از ساعت 6 تا 9:30 شب تو مطب بودم هلاک شدم از خستگی.. بار اول چرخیده بود ولی سرشو خم خم کرده بود. دوباره که رفتم فقط تونست دست و پا و انگشتاشو بهم نشون بده.

گفت فقط مونده تیغه بینی.. دوباره شنبه بیا..

خستهههه شدم.. کسی پیشنهادی داره که نی نی بچرخه؟؟

توی همون سونوگرافی چیزای شیرین+آب زیاااااادبخور تاحرکت کنه جوجه

اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟!  آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291

تیغه بینی که تو غربالگری اول میبینن.سونوی آنومالی تو غربالگری دومه.ینی اگه تو اولی دیدن دومی نیاز نیست

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله

ده دقیقه فبل از سونو یه چیز شیرین بخور . البته برای من هرچی هم چرخید باز تا دکتر میخواست بررسی کنه پشتش رو میکرد

عزيزم تمام زندگيم براى توست، تمام وجودم مال توست، دوستت دارم بى نهايت و از خداوند براى داشتنت هميشه شكرگزارم.
1274
تیغه بینی که تو غربالگری اول میبینن.سونوی آنومالی تو غربالگری دومه.ینی اگه تو اولی دیدن دومی نیاز نی ...

نه تو غربال اول nt یا همون پشت گردنو میبینن. تو غربالگری دوم nv یا همون تیغه بینی..

شکلات خوردم.. آخه باید مثانه خالی باشه..

تیغه ی بینی که تو ان تی مشخص میشه عزیزم. .. راستی جنسیت رو تو ان تی بهتون گفته بودن و درست بود یا نه؟ 

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دختر نازم...
1288

منم سر سونو ان تی اصلا تکون نخورد.لامصب لج کرده بود.به من گفت سرفه کن تا جابه جا بشه یکم سرفه کردم جابه جا شد و اندازه هایی که میخواست و گرفت.یکی از دوستام هم میگفت زیاد نشین و سعی کن راه بری

1280