2733
2734

سلام خانما 

من حدود یکماه هس مشکل متفاوتی برام پیش امده. میدونم زندگی فراز و نشیب داره ولی خب متفاوته ابن مشکل. حدود یک ماه پیش منو کشوندن حراست محل کارم و کلی سین جیم کردنم. بالخره فهمیدم علت رو، علتش فقط و فقط زیرآب زنی های همکاران دفتر بوده، چند ماه پیش قرار بود به من ارتقا بدن ک یهو ندادن حالا فهمیدم از همون روز شروع شده  و در نهایت تا حدی پیش رفته ک حراستی شدم. من بالخره پی قضیه حراست رو گرفتم و یکی از مدیران ارش(آقای ایکس)گف ک ب چی متهمم چن تا چیز مختلف بود ولی اصل قضیه ابن بود ک گفته بودم من با آقای فلانی دوستم و ب همین دلیل اون هوامو داره. خیلی سختی کشیدم من آقای فلانی رو عین داداش میدیدم. من کارم عالیه و اقای فلانی ازم راضیه ولی حالا فهمیدم ک اگر یکسال یا هر وقت دیگه دوباره بخوام ارتقا بگیرم همکاراتم نمیزارن قطعا دوباره خراب میکنن منو و متاسفانه محیط کارم هم اینو میخاد واگرنه چه دلیلی داشت ک حراست بخاطر ی سری حرف چرند منو بخواد یعنی اینکه ک خود مدیران این جو رو حمایت میکنن. حالا حرفم اینه ک توی این یک ماه خون گریه کردم دلم خیلی شکسته و له شدم اطرافیان همه میگن چرا چشمات پر از اشکه افسرده شدم بخدا،  ولی زندگی ادامه داره چکار کنم خانما؟  تو رو خدا راه حل بدین وقتی افسرده میشین چکار میکنید برای خودتون؟ میدونید ک خیلی سخته تحمل این تهمت برای یک زن متاهل روزهام خیلی سخت میگذره هم سرکار هم خونه  محل کارم هم نمیتونم عوض کنم چون بیشتر برام حرف میشه.  هم حرف میشه هم اینکه من زخمت کشیدم برای کارم برای زندگیم حقم نبود بخدا کمکم کنید راه حل بدین  مرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام استارتر جان توی محیط های اداری همچین چیزایی وجودداره شما تنها نیستی گلم  هیچی از خودت به همکارات نگو حتی جلوشون باتلفن حرف نزن 

چون مکالمه ها رو گوش میکنن سعی کن  با همکارای آقا خیلی سنگین  و بدون خنده و خیلی خشک حرف بزنی 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2731
اره نمیدونی چقدر دنیام تیره شده 😖

گلم اون ادم اگه میدونی کیه باهاش صحبت کن اخه چ مرگشه ک خرابت کرده؟؟

با رئیست صحبت کن .

کتاب چ کسی پنیر من را برداشتع چندصفحه بیشتر نیست بخون خیلی مناسب حال توعه حالتو خیلی خوب میکنه دررابطه با کارت مستقیم راهنمایی میشی

سلام استارتر جان توی محیط های اداری همچین چیزایی وجودداره شما تنها نیستی گلم  هیچی از خودت به ه ...

میدونی چیه؟ الان شدم مثله یک روح اصلا نمیتونم ارتباط برقرار کنم خیلی حال روحیم خرابه 

سلام عشقم صبحت بخیر خوبی؟؟

☺سلام آسنات جان ممنون شما خوبی دوستم؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
گلم اون ادم اگه میدونی کیه باهاش صحبت کن اخه چ مرگشه ک خرابت کرده؟؟ با رئیست صحبت کن . کتاب چ کسی ...

اره میدونم ولی فایده نداره ذات بد نیکو نگردد زانکه بنیادش بد است.

چن نفر از همکاران دفتر چون خودشون بی عرضه ان میخوان منو خراب کنن و موفق شدن 

میدونی چیه؟ الان شدم مثله یک روح اصلا نمیتونم ارتباط برقرار کنم خیلی حال روحیم خرابه  

یه بار حدیث کساء را بخون  نذر زیارت عاشورا کن تا این مشکلتون حل بشه

نگران نباش توکل کن به خدا حضور خدارو که همیشه حس کنی آرامش میگیری 

تو تلاش خودت رو بکن برای ارتقا اونا این دفعه تونستن شاید دفعه بعد نتونن اگه تو محکم باشی

درضمن سعی کن با کسی صمیمی نشی وقتی میبینی ازت آتو میگیرن 

اصلا مهم نیست 

ریختن آبرو کسی گناه کوچیکی نیست و مطمئن باش تاوانشو پس میدن 

همچنان قوی و محکم پیش برو بخند و شاد باش نزار حال و روزت اونا رو شاد کنه 

خدا اینقدر بزرگه به مرور زمان همه چی مشخص میشه و همچنین پاکی شما💗

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨

استارتر عزیز معمولا محیط اداره ها شبیه هم هست.

هم همسرم مثل شماست هم خواهرم هر دو هر وقت خواستن ترفیع بگیرن زیرابشونو زدن.

فقط بخدا بسپارشون که خدای عادل و حکیمی داریم جوابشونو میده.

خودتو اذیت نکن این مسائل تو اداره زیاد پیش میاد به قول بابام کارمندی یعنی ۳۰ سال جنگ با این و اون.

موفق باشی عزیز.

میشه برای شفای خواهرم دعا کنید ممنونم  
2706