2737
2734

اون سوالو جواب بدید دوستان 

این سوالم لطفا نظر بدین 

شوهرم میگ کل خونه ب اسم تو باشه گفتم نه ب اسم جفتمون دوسندارم ی بحثی چیزی پیش بیاد بگی اره خونه ک مال توعه خدایی نکرده و ب غیر اینم من دوسدارم ب اسم جفتمون باشه ک دل جفتمون امیدداشته باشه اینطوری خیلی بده هم تو زحمت کشیدی هم من 

بنظرتون حرف کدوممون درسته

خدایا شکرت که صاحب خونه شدیم بدون اینکه یک ذره اذیت بشیم یا نگران وخیلی زود اسباب کشی کردیم و دلمون شاده اصن نمیدونم پولش چجوری جور شد فقد میدونم صاحب خونه ایی هستیم ک دوسش داریم😍😍😍😍سپاس گذارم سپاس گذارم سپاس گذارم

یازده به بعد به زرگرها قیمت میدن زود بری ممکنه نفروشن یا طلاهاتو بر ندارن چون خودم یه بار رفتم گفتن یازده به بعد بیاین همیشه

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
یازده به بعد به زرگرها قیمت میدن زود بری ممکنه نفروشن یا طلاهاتو بر ندارن چون خودم یه بار رفتم گفتن ...

باش مرسی عشقم .درمورد اوراق بانک و این چیزا چیزی میدونی کمکم کنی 

من یک وام سی میلیون ک ماهی 500بدیم نیاز دارم

خدایا شکرت که صاحب خونه شدیم بدون اینکه یک ذره اذیت بشیم یا نگران وخیلی زود اسباب کشی کردیم و دلمون شاده اصن نمیدونم پولش چجوری جور شد فقد میدونم صاحب خونه ایی هستیم ک دوسش داریم😍😍😍😍سپاس گذارم سپاس گذارم سپاس گذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وقتی شوهرت میگه ب نام تو باشه دیگه بحث نکن قبول کن🙈😅

اخه خیلی بده اینطوری 

اخه خیلی بده اینطوری 

بنظرم دیگه تعارفاتو به اندازه کافی انجام دادی حتما بذار به اسم خودت باشه دیگه کش نده.توی مملکتی که هیچ چیزی به نفع زن نیست حالا ی پشتوانه میخوان بهت بدن خودت زیربار نمیری؟

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
باش مرسی عشقم .درمورد اوراق بانک و این چیزا چیزی میدونی کمکم کنی  من یک وام سی میلیون ک ماه ...

نه عزیزم متاسفم چون این جور کارامونو شوهرم انجام میده من سر در نمیارم

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
2738
بنظرم دیگه تعارفاتو به اندازه کافی انجام دادی حتما بذار به اسم خودت باشه دیگه کش نده.توی مملکتی که ه ...

خب نصف من نصف اون بسه دیگ .شوهرمم ب اندازه من داره سختی میکشه اگ همش ب اسم من باشه نا امید میشه اون وقت اون زندگی چ فایده داره ما عاشق همیم

نه بابا کجاش بده 🤔 خیلی هم خوبه🤗

تو دعوا اگ گفت خونه رو تو داری دیگ چی میخای چی بگم یا یک وقت خدایی نکرده منت کرد

تو دعوا اگ گفت خونه رو تو داری دیگ چی میخای چی بگم یا یک وقت خدایی نکرده منت کرد

مردی ک خودش پیشنهاد میده خونه ب نامت باشه همچین حرفی نمیزنه، اگه فرضا هم زد بیخیال شو جدی نگیر 

خب نصف من نصف اون بسه دیگ .شوهرمم ب اندازه من داره سختی میکشه اگ همش ب اسم من باشه نا امید میشه اون ...

دقیقا به همین دلیل که عاشق هم هستین باید قبول کنی چون عاشق لذت میبره که به معشوقه ش هدیه بده.بعدشم تو که نمیخوای همه ش تو سرش بزنی که خونه مال منه.دارین با خوشی توش زندگی میکنین دیگه.درضمن اینو از زنی بشنو که 14سال پیش ازدواج کرده و هنوزم عاشقه،به هیچ انسانی و مخصوصا به همسرت تا آخرعمر اعتماد صد درصد نکن چون بعضی وقتها چیزهائی پیش میاد که این اعتماد میشکنه و توهم خورد میشی.

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
دقیقا به همین دلیل که عاشق هم هستین باید قبول کنی چون عاشق لذت میبره که به معشوقه ش هدیه بده.بعدشم ت ...

اهوم مرسی عشقم 

اخه خیلی بده اینطوری 

من دوتا خونه به نامم زده بدون این که بگم بهش، اما تا تقی به توقی بخوره میگه ورفته به خواهرم گفته پادشاهی میکنه در صورتی که بارها گفتم بهش که اگر نباشی ی آجر این خونه برام ارزشی نداره قهر کنه از خونه میره بیرون خیلیا بهم گفتن بهش برگردون حداقل یکی از خونه ها رو خودش میگه ارزشی نداره برام مال دنیا ولی خب زمان بحث میگه چی کم داری خونه که نمیشه ی اجرش برداری ببری بفروشی بزاری جیبت، هر دو تو خونه ایم واستفاده میکنیم تا میتونی سه دنگ بزار بزنه فقط به نامت، مرد هستن وقابل اعتماد نیستن 

2706