2737
2739
عنوان

خواهرشوهر😑😑😑😑😑

651 بازدید | 37 پست

خانواده شوهرم رفتن کربلا خواهرشوهر۱۲ ساله م گذاشتن خونه ی ما باشه دوهفته ای ک نیستن...

خسته شدم...

صبحا باید پاشم صبحونه اش بدم بره مدرسه کلا خواب صبحم نابود شده..

تا یک دقیقه تنهاش میزارم میره فضولی وسایلامون ...تازه عروسم خوشم نمیاد...

امشب گفت میخوام درس بخونم شما برین بیرون...ماهم رفتیم تاسرکوچه گفتیم زنگش بزنیم اونم بیاد دیدیم تلفن اشغاله حدود نیم ساعت صبر کردیم کلا اشغال بود تلفن 

...همش دروغ میگه .‌‌...

دیگه دارم عصبی میشم...

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بدترین تجربه ممکن برای شما واون هست کاربسیاراشتباهیه وقتی ک ازسفراومدن بایه طرز خاصی بفهمونید نه تابلو غیرمستقیم بهشون بفهمونیدکاراشتباهیه بچه رو بذاری وبری!

بهش میگفتن دیشب باکی صحبت کردی؟!

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  

ای بدم میاد میرن گشتن و تفریح توله هاشون میندازن رو سر بقیه ،خواهرشوهر منم فقط میخواد بچشو یه جا بپیچونه و جیم بزنه اه

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2738

بیخیاا عزیزم

رو نده زیاد بهش

اما محبتش کن

نزار فضولی کنه.‌‌‌.. 

ی چیزی میگم این تجربه شخصی خودم بوده.خیلیییییی مواظب حرفات باش پیشش چون به محض اینکه خانوادش بیان همه چیو میزاره کف دستشون و چون تازه عروسی ی خاطره بد ازت میمونه

محبت کن بهش.مخصوصا پیش شوهرت

اما رو نده که بخواد فضولی کنه

در اتاقو قفل کن 

از همین اول ادبش کنا.رفت فضولی وسایلات کنه با ی لحن یکم عصبانی یکم خوب بگو چیکار داری چی میخوای بگو  بگم داداش بیاد بهت بده اگ از داداشش حساب میبره اگم نه ک دست خودت و میبوسه .نه ی جور کنیش بزنه زیر گریه😃😃😃

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍

همش چند روزه

گناه داره بیچاره

دخترا وقتی مامانشون نیست خیلی دل نازک میشن

دو هفته ای تحملش کن تا تموم شه بره

مثلا وقتی میره سر وسایلات برو بیارش بگو بیا با هم فیلم ببینیم.یا بگو بریم با هم درس بخونیم

مثلا خواستی بری مغازه اگه شوهرت خواست بره یا خواست بیاد باهاتون بگو تو نیاااا

من میخوام با خواهر شوهرم تنهایی برم.تو نیا😉

اینجوری خرش دختره رو

مطمئن باش هر رفتاری کنی میگه به پدر مادرش

تو که اول راهی سعی کن اینجوری خودتو تو دلشون جا کنی

اگه واقعاااا تو دلشون جا بشی بعدش دیگه کارت راحته

حتی اگه بدی هم بکنی بهشون دوست دارن

انا اگه کینه داشته باشن یا ناراحت باشن بعدا کارت سخته

هر کاریم کنی بازم اون کینه هست

قربون امام حسین برم............فکرنکنم زیارتش اونقدر واجب باشه که یه بچه را بزاری و بری..........من اصلا این خانواده ها را درک نمیکنم..........زیارتت همین دختر دوازده ساله است.........

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
2706