2733
2734

تورو خدا داداشام امروز میخواد بره سفر دقیقا بگین چی واسش بزارم

اولین بارشه

ممنون میشم کمکم کنین

خییییلی تنهام بگین لطفا 😔

خانمای گل نی نی سایتی میشه خواهش کنم واسه رسیدن به عشقم به نیت پنج تن آل عبا ٥ مرتبه 🎀 أَمَّنِیُجِیبُ المُضطَرَّ إِذا دَعَاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء🎀 بخوانین😢   🌟 دلم کربلا میخواهد... ولی آقا ❤دونفره❤🌟خدا کند...تا عید امسال خدا دستان تو را تحویل من دهد💑        🙏💖 الهی به حق صاحب الزمان برسین به عشق زندگیتون  🙏💖الهیبهترین امضای زندگیتونو کنار امضای عشقتون بزنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب جای ساک دستی حتما کوله پشتی ببره 

شلوار راحتی یا اسپورت ببره

اگه سرماییه یه لباس گرم ببره

واسه نگه داری پولاش یه لباس زیر زیپ دار یا شلوار زیپ دار ببره ک تمکان افتادن پول و مدارکش تو شلوغی نباشه 

2731

گلم اگه میخواد پاش تاول نزنه چندساعت که کفش پوشید چند ساعت جوراب با دمپایی بپوشه، این تجربه شوهرمه از پیاده روی اصلا با این روش پاش تاول نزد، این تجربه هم کسایی بهش گفتن که مرتب سالهای پیش میرفتن

لباس گرم سبک برای شب ها

لباس مناسب روز

شارژر

کتاب دعا لازم نیست، سعی کن اصلا بارش سنگین نباشه چون خیلی اذیت میشن

کفش راحت

چفیه

مسواک و خمیر دندان

یک‌قصه‌بیش‌نیست‌غم‌عشق‌وین‌عجب . . . کز‌هر‌زبان‌که‌می‌شنوم‌نامکرر‌است
2738

خود کوله سبک باشه، یعنی کوله خالی خیلی خیلی سبک باشه بعد کوله کمربند کمر داشته باشه، یه دست لباس زیر کافیه و پماد آ+د حتماااا ببره که عرق سوز شد بزنه، و قرص سرما خوردگی، اصلااااا کوله اش رو سنگین نکنه فقط یه دست لباس زیر و شارژر و پماد وگرنه کم میاره با کوله سنگین راه بره

یه دست کامل لباس گرم براش بزار کفش و دمپایی اضافه براش بزار 

یه دست لباس معمولی هم براش بزار ماسک فیلترر دار براش بزار 

پول ایرانی ببره  وکمی هم پول دینار عراقی ببره 

لوازم حموم باخودش ببره اونجا توی راه بعضی از موکب ها حموم دارن زائرامیتونن حموم برن 

توی بعضی از موکب ها ماشین لباس شویی هست لباساشو میتونه اونجا بشوره

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

راستی یه لیوان شیشه ای همراهش باشه برای چایی، از استکانهای موکب ها نخوره چایی چون مریض میشه و اونا تو بهداشت اصلا رعایت نمیکنن خودش یه لیوان شیشه ای حتمااااا ببره، هر جا خواست چایی بخوره تو لیوان خودش براش بریزن

2706