2733
2734

خیلی گرونه من برا خودم شش دست خریدم از هر کدوم البته دو سه ماه پیش دستی هجده تومن خریده بودم الان شده سی تومن کفگیر و ملاغه هم دونه ای هشت تومن خریدم شده پونزده تومن

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خیلی گرونه من برا خودم شش دست خریدم از هر کدوم البته دو سه ماه پیش دستی هجده تومن خریده بودم الان شد ...

چ خوب خریدی

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
خیلی گرونه من برا خودم شش دست خریدم از هر کدوم البته دو سه ماه پیش دستی هجده تومن خریده بودم الان شد ...

منظورت دم دستیاته؟

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
نه دم دستی پنج دست  داشتم اینا رو برا مهمونیام گرفتم همشون تو یه طرح هستن

آخه میشه بگی روی هم چند تومن شد سرویس مهمونت؟امسال خریدی؟

آره تو عمرم یه بارم من شانس داشتم زود گرفتم باز اون موقع ارزون بود آخه همیشه من هر چی بگیرم خیلی گرو ...

ب خوشی استفاده کنی گلم مبارکت باشه  

2706