2726
حس میکنم کافر شدم    

نه بابا نگو این حرفارو به خودت روحیه بده تنها کسی که میتونه دستتو بگیره خداس فقط به خودش توکل کن 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا نگو این حرفارو به خودت روحیه بده تنها کسی که میتونه دستتو بگیره خداس فقط به خودش توکل کن&nbs ...

هیچ امیدی ب زندگی ندارم اون یکی تاپیکم پیام دادم بهت در مورد سرویس قاشق چنگال من همونم!بهترین خونه زندگی رو دارم تنم سالمه اره شکر ولی ۴ ماهه ازدواج کردم حس میکنم دیگه شوهرمو دوس ندارم زندگی متاهلی رو دوس ندارم خستم دلم میخواد جدا شم ولی نمیتونم خدایا این چ زندگیه ؟

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
هیچ امیدی ب زندگی ندارم اون یکی تاپیکم پیام دادم بهت در مورد سرویس قاشق چنگال من همونم!بهترین خونه ز ...

آره فهمیدم همونی ولی اصلا از این فکرا نکن تو هنوز تازه زندگی شروع کردی حیف نیست با این فکرا زندگیه جدیدت رو به کام خودت تلخ کنی ؟سعی کن زیاد خودتو به مشکلات  زندگی درگیر نکنی من اصلا کار ندارم شوهرم چکار میکنه از کجا میاره خودم تو کار خودمم همه چی رو انداختم گردن اون هیچ وقتم غصه ی هیچی رو نمیخورم همیشه شادم 

2728
آره فهمیدم همونی ولی اصلا از این فکرا نکن تو هنوز تازه زندگی شروع کردی حیف نیست با این فکرا زندگیه ج ...

منم غصه ام مسایل مالی و خونه و ماشین نیس ...شوهرم حرف حرف خودشه هیچیش با من یکی نیس اخلاقامون فرق داره

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
منم غصه ام مسایل مالی و خونه و ماشین نیس ...شوهرم حرف حرف خودشه هیچیش با من یکی نیس اخلاقامون فرق دا ...

عزیزم طول میکشه به اخلاق هم عادت کنین به این زودی خودتو نباز