2737
2734
عنوان

جدا خوابیدن از همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 5042 بازدید | 205 پست
دل‌تون برای بی‌سوادی خودتون بسوزه بچه اگر گرسنه باشه خواب نمی‌ره مادر دلسوز 

عزیزم منم همینو میگم بچه من شبا بیدار میشه تا شیر ندی نمیخوابه خب یعنی گشنس دیگه شما میگی عادت باید کنه

خدایا شکرت
یعنی شما قبول میکنی شوهرت بیرون کار کنه بیاد تو خونه هم کار کنه 

بچه داری دو نفره هست. شوهر منم راضی نیست من ۲۴ ساعته همه کارهای خونه و بچه رو به تنهایی انجام بدم. شاهد بوده چه قدر بارداری و زایمان طبیعی سخت بوده. وقتی هر دو بچه خواستیم قبول کردیم هر دو در کارهای بچه کمک کنیم. این مدل ماست الزاما درست نیست. هر کس یه جوره ما هم این جوری هستیم.

یکی اومد با احساسم بازی کنه گفتم گزارشگر خیابانیه بیخیال شد! 😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم ايشون كه سينه رو از بچه نگرفتند كه  فقط در زمان مشخصي كه حدود هفت كيلو ميشه ني ني سيستم ...

واقعاً خیلی خوبه که یک نفر اینجا اینقدر خوب حرف من رو می‌فهمه و اینقدر با متانت و عاقلانه می‌نویسه

هر وقت دادم نخواسته گریه کرده همیشه هم با پستونک نمی‌خوابه فقط گاهی 

نمیتونی نسخه خودتو برا همه بچینی. بچه من تا بیدار میشه شیر میخاد . جوری که اگه یه ثانیه تعلل کن دنیارو بخم میریزه. به هر حال موفق باشی.

2728
دوستاني كه شير شب و به موقع قطع كردن كاملا كار علمي و درست و انجام دادن . بچه به هفت كيلو كه رسيد ني ...

کاملا درست می گی. ولی متاسفانه همه بچه ها مثل هم نیستن. برخی کلا بد خواب هستن و روتین نمی گیرن

منم همینو میگم حداقل تا شش ماهگی باید شیر شب داد از دو سالگی به بعدم باید عادتش بدی تو اتاق خودش بخو ...

از ۷ ماهگی تو اتاق خودش خوابیده نه دو ماهگی

بعضی افکار اینقدر یخ‌زده و سنتی هستن که نمی‌تونن روش‌های درست رو بپذیرن

من کاملاً قبول دارم که بچه با بچه فرق می‌کنه اما بچه‌ی من اصلاً خوش‌خواب نیست در طول روز به زور یک ...

منم هم سن پسرم خیلیا رو دیدم که مادرش میگفت ۱۱ شب شیر میدم میخوابه تا ۸ صبح

خداشاهده میگفت به زور بیدارش میکنم وسط شب که شیر بدم که من مانعش شدم و گفتم وقتی نمیخوره یعنی نمیخواد

یعنی مادر کاملا نااگاه بود که بخواد خودش شیر شب رو قطع کنه

بچه خودش تصمیم میگیره چه کار کنه

البته گفتم مک زدن سینه که بخواد مک بزنه ول کنه بخوابه این عادت هست ولی یه دل سیر خوردن نه اصلا عادت نیست

تازه پسر من شیرخشکی بود که همه میدونن شیرخشک سنگین تر هست و سیریش بیشتره

ببین عزیزم من سر پسرم به وضوح دیدم

پسرم خودش ساعت شیرشو اضافه میکرد

خودش از ۲ ساعت رسوند به ۳ بعد ۴ بعد ۵ بعد ۷ بعد ۸

خودش ها

من خیلی تلاش کردم شیر شبشو قطع کنم توی ۶ ماهگی اما به هیچ عنوان حتی ثانیه ای تغییر نکرد

به قول یکی از دوستان انگار ساعت بود که کوک باشه راس ساعت گرسنه میشد

یه سی سی دو سی سی میشه عادت نه ۱۸۰ و ۲۱۰ سی سی

اخه کیو دیدی شب از رو عادت پاشه یه پرس باقالی پلو با ماهیچه بخوره؟

عزیزم به قول زن داییم که دوقلو داره دوتد دوقلو توی یه شکم از یه مادر اخلاق و خلقیاتشون مثه هم نمیشه

خدارو شکر کن که بچت خودش این خلق خوب رو داره

منم خدارو شکر میکنم که پسرم توی بیداری یه سری خلقیات خوب رو داره

بازم میگم میدونم حرفامو نمیتونی قبول کنی

ان شاالله سر فرزند بعدیت متوجه میشی من و شما سر خورد و خوراک واقعا هیچ کاره ایم

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2738
دقیقا👍یا ما خیلی حساسیم یا اونا زیادی بی خیالن😕

من ک خیلی حساسم و این حساسیتم طبیعی خودمون شبا تشنه نمیشیم ؟ضعف نمیکنیم بچه شیرخواره باید شب شیربخوره جاش نگاکنی مواظبش باشی غلت نخوره 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
نمیتونی نسخه خودتو برا همه بچینی. بچه من تا بیدار میشه شیر میخاد . جوری که اگه یه ثانیه تعلل کن دنیا ...

من برای هیچ‌کس نسخه نمی‌پیچم. فقط بر اساس صحبت‌های حرف دکترها نوشتم حالا هر کس خودش و بچه‌اش

از بدقلقی‌های بچه‌ام تو موارد دیگه بخوام بگم که جاش اینجا نیست

خیییای اشتباهه من این اشتباه دو کردم و سردی که پیش میاد تقریبا جبران ناپذیره. با شرایط خودت فکر کن به راهی براش پیدا کن اما این کارو نکن که بد میبینی. البته نمیخوام بترسونمت ممکنه اتفاق بدی هم نیفته اما به ریسکش نمیرزه. درضمن بچه ها خیییلی زودتر از چیزی که فکر میکنی به تغییرات عادت میکنن اولش یکمی گریه میکنن اما اگه صبوری کنی خیلی زود تغییر جدید رو میپذیره. به خصوص توی این سن. موفق باشی 

قصد بحث یا بی احترامی بنظر شما ندارم.خیلیا متفاوتند ما شب تا صب صدبار این دست اون دست میشیم بیدار می ...

منم قصد بحث ندارم اما شما نوزاد ندارین. باید شرایط خاص دیگرانو درک کرد و توی دلشونو با این اصرار های بیجا خالی نکرد.

واقعاً خیلی خوبه که یک نفر اینجا اینقدر خوب حرف من رو می‌فهمه و اینقدر با متانت و عاقلانه می‌نویسه

آره اینجا همه بی عقلن فقط شما عاقلین

عاقل اگه به جای بحث دقت میکردی منم اولش حرف دوستمونو گفتم که حدااقل تا شش ماهگی باید شییییر شبببب دااااد یعنی چی یعنی همون که دوستمونم گفت تا هفت کیلو که شد بعضی بچه ها شیر شب نمیخورن یا اگه ندی هم اشکالی نداره که شما از دوماهگی که چهار پنج کیلو بود شیر شبو حذف کردی😊

منم هم سن پسرم خیلیا رو دیدم که مادرش میگفت ۱۱ شب شیر میدم میخوابه تا ۸ صبح خداشاهده میگفت به زور ب ...

کاملاً درسته

ولی من نوشتم که یه گروه بودیم با هم ۸ نفر کلاس بارداری می‌رفتیم

همه این روش رو پیش گرفتیم

از بین ما ۸ تا فقط یک نفر بچه‌ی خیلی بدخواب داره

When we brought our first baby home from the hospital, our pediatrician advised us to have her sleep ...

این مشکل رو با یه دوربین بالای سر بچه می تونی حل کنی.

بعد شما می گی بچه تو تخت خودت می خوابه شوهرت جدا. بله انجمن پزشکان کودک آمریکا  recommand می کنن که بچه ها تا یک سال در اتاق والدین ولی جدا بخوابن تا بچه مستقل بار بیاد و تحت مراقبت و زندگی پدر و مادر مختل نشود . شما الان که به این عمل نکردی. بچت وابسته به خودت و در تخت شما شده زندگی خودت و شوهرت مختل شده. من اینجا دکترم گفت وقتی بعد از ۴ ماهگی که رفلاکس و کولیک اکثر بچه ها خوب میشه و ریسک sid بسیار کم میشه با گذاشتن مانیتور میشه بچه رو از اتاق خودش کنترل کرد. من بچه رو که رها نکردم تو تختش. دارم مونیتورش می کنم. اتفاقا اگر خارج هستی این مونیتورها خیلی انواع مختلف داره تو بازار و راحت در دسترس هست

2706