2737
2739
عنوان

رفتار با خواهر شوووهور

368 بازدید | 15 پست

خواهرشوهرم هر طور که خواسته اذیت کرده فقط طوری که من خودم هستم جلوی شوهر م باهام خوبه الان یک مدت کلا دیگه دیدنش نمیر م گذاشتم واسه عید بر م قبلا ماهی یکبار میرفتم که دفعه منو یطور میجزوند حالا همسرم میگه بیا بریم دیدنش ولی اصلا و ابدا دلم کشیده نمیشه حالا چند وقته با شوهر من یعنی برادرش سرسنگین شده که اونو بذاره تو فشار بینما دوتا گیر بندازه الان موندم چیکار کنم اصلا نمیخوام ببینمش اونم سالی یکبار برام بسه خیلی تحملش کردم 

دلم میخواد خدا باشه بهار باشه زندگی باشه عصرها پر از عطر چای باشه دل گرم باشه همه آرزوها برآورده باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دور خواهرای شوهرم باید بگردم.از وقتی اومدم سایت میفهمم .واقعا درک نمیکنم چرا اینقد بعضیادر حق عروساشون بد میکنن اخه چی بهشون میرسه

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
به خاطر شوهرت برو ولی باهاش سنگین برخورد کن.از مشکلاتت فرار نکن سعی کن باهاشون رو برو بشی و حلشون کن ...

خیلی این کارو کردم به خاطر شوهرم اونقدر رفتم و برخورد و حرف زشت شنیدم ولی دیگه میخوام به خودم احترام بذارم خودش میخواد بره خب خواهر شه من جلو شو نگرفتم

دلم میخواد خدا باشه بهار باشه زندگی باشه عصرها پر از عطر چای باشه دل گرم باشه همه آرزوها برآورده باشه 
مجرده؟چرا بايد بري ببينيش خب؟اون بياد خب 

نه متاهل تشریف داره و خیلی خودشو حق به جانب میبینه کلا از نظرشونظرشون عروسها دو زار ارزش ندارن فقط دختر اونها با ارزشه

2738

من خودم خواهرشوهرم خواهرشوهر خوبیم بودمتاچندسالم تحملش کردم اما ی دعوا باهاش کردم ک طمع خواهرشوهر بدم بچشه  

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   

باز خوبه میدونی مشکلت چیه باهاش من ننیفهمم خواهر شوهرم چندوقت یبار چش میشه..تا من برم خونه مادرشوهرم اونم باشه زود بلند میشه میره روابطمونم کاملا محترمانس ولی نمیفهمم اصلا چشه

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
خیلی این کارو کردم به خاطر شوهرم اونقدر رفتم و برخورد و حرف زشت شنیدم ولی دیگه میخوام به خودم احترام ...

کاش جوابشو بتونی بدی البته خودت بهتر میدونی ولی اکثرا مردها رو رفت و آمد با خانوادت خیلی حساسن اگه نری به دل میگیره حتی اگه ظاهر نکنه بعد برات بد میشه تو رابطتون

به نظرمن مشکل بیشترخواهرشوهرا حسادت به عروسه.

ما خونه خریدیم از یه هفته بعدش خواهرش به فکرخونه خریدن افتاد میکفت بااااااید بخرم.اخرشم نخرید

در کل عروس همیشه یه موجود اضافس ختی اگه بهترین باشی

باز خوبه میدونی مشکلت چیه باهاش من ننیفهمم خواهر شوهرم چندوقت یبار چش میشه..تا من برم خونه مادرشوهرم ...

من خواهرشوهرم از در خونه میرم داخل روشو کج میکنه تا جواب سلام منو نده

منم دیگه سلامش نمیکنم

من خواهرشوهرم از در خونه میرم داخل روشو کج میکنه تا جواب سلام منو نده منم دیگه سلامش نمیکنم

دلیلش چیه اخه مستقیم بگن تکلیف ادم مشخصه

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2706