2726
عنوان

دوران نوزادی کودکی که اوتیسم تشخیص گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 30 پست
وای انقد حالم بده.اخه تا ۴ماهگی شلوغ بود انقد صدا درمیاورد دوماهه صدا درنمیاره

خوب بچه ها یه مدت یه کارایی میکنن بعد یهو یادشون میره .بعددوباره انجام میدن.اگه همه چیزش نرماله جای نگرانی نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اوتیسم یک اختلال مربوط به تکوین سیستم عصبی بوده که توسط اختلال در برهم کنش های اجتماعی، ارتباطات کلامی و غیرکلامی و رفتارهای محدود و تکراری شناسایی می شود. والدین معمولاً در دو سال اول زندگی فرزند خود متوجه این علایم غیرطبیعی می شوند.

برای مشاهده فیلم آموزشی تشخیص اوتیسم و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

اوتیسم

فوق العاده شیطون.میخاد همه جا بره و همه چیزارو میخاد.

خانمی توروخدا جواب منم بدین دخترم ۶ ماهشه خیلی شیطون یعنی با اینکه راه نمیره ولی ولش کنم دیوار راستو بالا میره کلمه ام میگه آبه و بابا و دد ولی معنیشو نمیدونه میخام بگم که آواسازی داره ارتباط,چشمیشم خوبه یعنی حرف میزنی باهاش نگاهت میکنه ولی وقتی تو بغلم هست بالا میگیرمش نگاهم نمیکنه ولی یکی باهاش حرف بزنه قشنگ نگاهش میکنه تنها مسئله ای که نگرانم میکنه اینه که اسمشو نمیشناسه هنوز ولی جز منو باباش,یکی صداش کنه برمیگرده یا صدایی بشنوه خودش سریع برمیگرده طرف صدا ولی وقتی اسمشو صدا میکنم اصلا توجه نمیکنه.میخاستم از تجربتونو بدونم 

عزیزم خدارو شکر که مشکلتون حل شده

یه سوال دارم منم دخترم الان که ۴ماه و ۲۶ روزشه تو حالت نشسته نگاه نمیکنه و یه چیز عجیب اینکه اصلا موقع شیر نوردن بامن ارتباط چشمی بریرار نمیکنه متاسفانه ! 

نی نی شما هم همین بوده؟ یا موردی دیدین که موقع شیر خوردن نگاه نکنن و بعد مشکلی نداشته باشن؟

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
عزیزم خدارو شکر که مشکلتون حل شده یه سوال دارم منم دخترم الان که ۴ماه و ۲۶ روزشه تو حالت نشسته نگاه ...

بچه تا از ۶ماه نگذره اصلا کاراش معلوم نیس.و بابزرگتر شدنشون روز به روز بهتر میشن.نگران نباش

فوق العاده شیطون.میخاد همه جا بره و همه چیزارو میخاد.

عزیزم . من پسرم دو روز پیش قشنگ ارتباط چشمی داشت الان نسبت به پریروز کمتر شده . یعنی از دیروز که تو شلوغی بردمش تا الان خیلی کم بهم نگاه میکنه و تعقیبم میکنه . خیلی نگرانم. میشه از تجربیاتتون بگین 

خدا نی نی تونو براتون نگه داره

خدایا شکر ... کمکم کن 😥
بچه تا از ۶ماه نگذره اصلا کاراش معلوم نیس.و بابزرگتر شدنشون روز به روز بهتر میشن.نگران نباش

سلام عزیزم نی نی من ۷روز دیگه سه ماهش میشه مثل نی نی شما بود جای نگرانی عست ؟؟نی نی شما خوب شدن ؟؟چیکار کردین برا بهتر شدنش ؟؟رو زمین ک میزاشتین ب چهرتون نگاه میکرد ؟؟ نی نی من رو زمین ب چهره ام نگاه میکنه منو خوب میشناسه میرم پیشش برام بیشتر مبخنده و دست و وا میزنه از بعضی کارام تقلید میکنه 

اما وقتی جلوم میگیرمش ب من نگاه نمیکنه همش اطرافو نگاه میکنه

تولد دخترم ❤️مهرسانام

سلام عزیزم

من یه  ویدیو  راجع به علایم و سن طلایی درمان اوتیسم در کودکان از خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک دیدم خیلی برام جالب بود و چون خودم هم این نگرانی رو راجع به پسرم داشتم .

بعد از گرفتن وقت از خانم دکتر

پسرم را پیش ایشون بردم

تا اینکه خانم دکتر بعد از معاینه پسرم قضیه اوتیسم پسرم رو رد کردند.

دوست دارم لینکشو براتون بزارم شما هم حرفهای خانم دکتر رو بشنوید

انشالله که نگرانیتون حل شه

https://tamasha.com/v/4kXgD

سلام گلم.تاپیکتو تازه پیدا کردم.بچه منم ۶ماهشه .همه کارای بچه های ۶ماهو انجام میده ولی بی سروصدا.انق ...

عالی هستند ایشون دوستان ،  الکی به فرزندتون قرص و دارو ندید و زمان طلایی درمان را از دست ندید

اول ببرید پیش خانم دکتر ساداتی

ایشون  در ضمینه تشخیص تو تهران حرف اول رو میزنند بعد از تشخیص ایشون  اگه خدایی نکرده تو طیف بود ، راهنماییتون میکنند

من حدود یکسالو نیم شب و روز نداشتم

العان خدا رو شکر پسرم خیلی بهتره

اول از خدا بعد از خانم دکتر ممنونم

2706