2733
2734
عنوان

هر کی کنکوریه بیاد

75 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها خواستم کانال یه مشاور واقعا عالیییی کنکور اقای علیرضا افشار و معرفی کنم ویس های مشاوره ای عالی میذاره بدون اینکه بخاد پولی بگیره یا هزینه داشته باشه روش برنامه ریزی خلاصه نویسی کیفیت مطالعه و ... رو کامل تو ضیح میده واقعا خیلی خوبه اگه گوش بدی و درس بخونی بچه ها هر مبحثی که توش مشکل داشتین سرچ کنین انگیزشی هم کار میکنه من که ازش راضی ام 👌👌

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایدیشو میدی عزیزم

خخخخ اوا خاک عالم یادم رفت ادرس بدم 

@Alirezaafsharofficial

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

بچه های کنکوری اگه دی وی دی میخواین خواهرم داره امسال کنکور داده دیگه لازمش نداره

رشتش تجربی بوده نظام قدیم

ولی درس های ریاضی فیزیک و شیمی و عمومی هاش واسه رشته های دیگه هم هست

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
بچه های کنکوری اگه دی وی دی میخواین خواهرم داره امسال کنکور داده دیگه لازمش نداره رشتش تجربی بوده ن ...

چه موسسه ای 

2738
مررررسی عزیزم

قربونت انشالله موفق باشی