2733
2734
عنوان

کمبود ویتامین d ، راهه چاره؟؟

271 بازدید | 25 پست

ویتامین d روی ۲۳ هست

کسی تجربه درمانشو داره؟

با چی کمبود رو جبران کردید؟

قرص یا آمپول؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پارسال که آز دادم ۲۲ بود

دکتر ۳ تا آمپول داد گفت ماهیی یکی بزنم

اونا رو زدم بعدش هیچی

تا ۲ ماه پیش که هفته ای یکی قرص خوردم

الان آز دادم شده ۲۳

خیلی پایینه

باید قبل بارداری بالا ببرمش

برای من زیر 4بود دکتر گفت شانس آوردی دست و پات اکه میشکست خوب نمیشد

سه ماه قرص داد هفته ای یه قرص 50هزار .دیگه نفهمیدم چند شد

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2738

مال دختر من روی 12 بود. هر 15 روز یکبار قرص ویتامین دی پنج هزار خورد تا سه ماه خوب شده الان گفتن ماهی یه دونه بخوره. دکتر سنتی هم خوردن آبگوشت. گوشت کبوتر. و آجیل و یه سری میوه بود که من یادم رفته چی بود رو پیشنهاد دادند. تخم شربتی هم خیلی خوبه. تخم مرغ منبع عالی ویتامین دی هست. همینطور قرار گرفتن جلوی آفتاب

خوراکی از تزریفی خیلی موثر تره، من ۷ بود قرص ۵۰۰۰۰  واحد هفته ای یکبار خوردم ، تا سه ماه، بعد ی ...

منم دقیقا همین دوز رو ۲ ماه مصرف کردم هر هفته

اما انگاری تاثیر نداشته

۲۲ بود شده ۲۳

خیلی کم تغییر کرده

https://www.foodregime.com/رژیم-غذایی/مقالات-رژیم-غذایی/969-9-غذای-سالم-که-دارای-ویتامین-d-بالا-هستند.html

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706