2726

خیر سرمون امشب خونه برادر شوهرم بودیم پسرش سربازه منم نمیدونستم اومده خونه و خوابیده تو اتاق خواب اخه هر شب میاد خونه منم فک کردم طبق معمول با دوستاش رفته بیرون رفتم تو اتاق خواب ک لباس عوض کنم هنوز برقو روشن نکرده احساس کردم پام ب یه چیزی گیر کرده گیر کردن همانا وافتادن روی پسر برادرشوهرم همانا 😕توله یه جیغی کشید 😲همشون اوندن تواتاق ک چی شده 😣😣😣من بیشور همینجوری افتادم رو شکم پسر برادر شوهرم حالا هی میگفتن میخندیدن منم داشتم اب میشدم از خجالت شام کوفت کردیم برگشتیم خونه پسر برادر شوهرم از خودم ۱سال بزرگه الانم دارم میمرم از خجالت 😭😭😭😭😭😭

پسر جاریم🙊🙊🙊🙊🙊🙊

من🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

همسرم و جاریم و برادرشوهرم😆😆😆😆😆😆

ب قول یار قدیمیم 😍زندگی افسانه 😍افسانه هاست 😍هر کی دلبند به اوست😍دیوانه ی دیوانه هاست 

😂😂😂😂😂😂

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرت هیچی نگفت

من از هموناییم که تو تابستون میگم سرما و زمستونو عشقه                                                                      ولی تو همین سردی های اول پاییز جد و ابادسرمارو ی فحش میکشم   
2706