2726
عنوان

نامزد سابقم ....

2609 بازدید | 41 پست

بچه ها،یه آقا پسری بود که قرار بود نامزد کنیم ولی بعد یک ماه رابطه و درحالی که اون فکر می کرد من خیلی دوستش دارم و به خاطرش هرکاری می‌کنم رابطه و قرار ازدواجمون به هم زدم....

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو تایپیکام گفتم...خیلی خسیس بودن...خانوادگی اخلاقای خاصی داشتن...خودشم خود شیفته بود...تا قبل آزمایش خون خیلی از وضعیت مالیشون برام تعریف می کرد ولی وقتی رفتم تو خانواده ش متوجه شدم دروغ می گفته یا از نظر خودش اون زندگی خیلی عالی بود دلی واسه من فقط یه زندگی ساده دهاتی وار بود

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
منظورت از رابطه چیه ؟

دوستی به قصد ازدواج...زیر نظر خانواده دوتامون...خاستگاریم اومده بودن قرار بود نامزد کنیم

خوب کاری کردی از همین اول خودت راحت کردی 👀😁❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
چرابهم زدی؟

از نظر فرهنگی خیلی تفاوت داشتیم..خانواده من همه تحصیلکزده ولی اونا نه‌..فقط این خودش درس خونده بود و جایی استخدام شده بود

خوب کاری کردی از همین اول خودت راحت کردی 👀😁❤

تازه قرار یود با مادرش زندگی کنم...ولی مادره رو دوبار دیدم ۱۸۰درجه نظرم عوض شد

تازه قرار یود با مادرش زندگی کنم...ولی مادره رو دوبار دیدم ۱۸۰درجه نظرم عوض شد

حالا زندگی با مادرشو کاری ندارم اما اینطوری ک گفتی خودشیفته بعد خسیس  خوب کردی ❤انشالله ب بهترینها برسی

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

فک کن مادرش جلو من کلمه(قرمساق) استفاده می کرد...من هنوز از زبون بابام یا برادرم همچین کلمه ای نشنیده م...دوتا شاخ دراوردم وقتی این گفت

2706