2726
عنوان

پسرم تب داره

56 بازدید | 10 پست

سلام. مامانا پسرم تب داره شربت استامینوفن دادم ولی همش گریه میکنه. نه چیزی میخوره نه میخابه. شیاف دیکلوفناک پنجاه خوبه بذارم؟  یک سال و دو ماهشه

برای حال دلم صلوات مهمونم میکنی؟  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کلا شیاف دیکلو پنجاه برا بچه میدن؟

میدن ولی خوب نیست اصلا.. فشار رو خیلی میاره پایین

اگه هم مجبور شدی بهش بدی باید کناراش رو بتراشی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
کلا شیاف دیکلو پنجاه برا بچه میدن؟

اصلا نذار

فقط در تب شدید دیازپام میدن ک هم تب بیاد پایین هم بچه تشنج نکنه.صب شنبه شبکه سلامت دکتر فوق تخصص نوزادان اینو گفت

هر ۴ساعت دو برابر وزن قطره استامینوفن بده،پاشویه با اب ولرم مخصوصا ناحیه بیضه

عزیزم من بچه م مثل شما حدودا یک سال و دوماهشه... همین هفته  پیش یهو بی دلیل تب کرد.

خوب بوداااا یهو دیدم داغه هیچی استامینوفن دادم تا شب پایین نیومد همشم بیقراری میکرد خیلیی... بی حال بود

دیگه تا شب تبش رفت ۳۹ سریع یه شیاف استامینوفن گذاشتم...اورد پایین

اسهالم داشت. دوروز فقط شیر خودمو خورد بی اشتهای بی اشتها شده بود.. نمیدوووونی چقدر تو این چندروز بیچاره اذیت شد .. خیلی سخت بود.. همش نق و ناله بود .. فک کنم دلپیچه دلدرد داشت ...روز سوم هم استفراغ میکرد...

بردم دکتر گفت ویرووسه

ایناروگفتم ک اگه بچه ت علائمش اینه احتمال زیاد همین ویروس نامرد رو گرفته

حواست ب تبش باشه

دوروز تب کرد بعد فقط اسهالش ادامه داشت تا امروز ک خداروشکر بهتر شد

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...