2726
دخترم یکسالش یادگرفته هر وقت چیزی رو میخواد و بهش نمیدیم یا به هر علتی عصبانی میشه پیشونیش و میکوبه به دیوا، کابینت، زمین یا هر چیز دیگری خیلی نگرانم کمکم کنید.
نگران نباش خیلی کارش غیر عادی نیست!

لبو درست کن آبشو نگه دار وقتی اینکارو کرد بزن پیشونیش بگو داره خون میاد!!!!!!!!!!!!!!!

البته نبینه دستت چیزیه که لو میری!:))) بعد بهش بگو بخوابه تا سرش خوب بشه نه اینکه خوابش ببره بهش بگو راه نری سرت خون اومده!!!!!!!!!!!!!

میترسه دیگه اینکارو نمیکنه:)))

دخترت خیلی باهوشو زبله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کتابهای روانشناسی را بخونی بهت کمک می کنه.کتابها کلید صالحین خلاصه اینها هم تو کتاب مادر کافی نوشته جوفراست همون پرستار کودک خوبه

در این مواقع به قول دوستمون بی اعتنا باش .فقط مراقبش باش
سلام دینا جون تا جایی که من می دومنم این حرکت خیلی جای نگرانی نداره ولی اگر خواستی از یک روانشناس بپرسی موسسه آوند (خواهرم پسرش اونجا میره) یک مشاور کودک داره به اسم خانم شهبا که می تونی ازش کمک بگیری البته کلینیک هم کار میکنه و خواهرم میگه مادرا اونجا از کار این خانم خیلی راضی هستن.
تلفن آوند:22908536
تلفن دفتر: 22841296
سلام دوستان گلم من تازه به عضویت در سایت در اومدم بزرگترین مشکل زندگی من که واقعا عذابم میده اینه که پسر من سه سال و دو ماهش میشه که حرف نمیزنه شاید گاهی وقتها اتفاقی یه حرفی یا یه کلمه ای بگه تازه تصمیم دارم که ببرمش گفتار درمانی چون فکر میکردم شاید حرف بزنه فوق العاده باهوشه و دختر یک ساله و سه ماهه ام کلمه ها رو خوب تکرار میکنه و میترسم که مثل پسرم بشه می ترسم شاید اوتیسمی باشه چکار کنم خیلی ناراحتم خیلی هم تو خونه باهاشون تمرین میکنم پسرم اصلا دوست نداره با بچه ها زیاد ارتباط داشته باشه اگه کسی تجربه منو داشته لطفا راهنمایی ام کنه
پسر منم حدود یکسالگی همینطور بود. دختر داداشم هم همینطور. محل نگذاشتیم هر دوشون ترک کردن. به نظر من برای این سن طبیعیه
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
سلام منم با نظر مریم موافقم دختر منم همین کارو میکرد و از همین روش عدم توجه درست شد
از میان کسانی که برای دعا یه باران به تپه میروند تنها آنان که با خود چتر می آورند به کار خود ایمان دارند

سلام عزیزم

پسر ۴ ساله خواهرم،

بیش فعال بود که بعد از کلی مصرف دارو های شیمیایی که ظاهراً موقع مصرف بهبود پیدا میکرد توسط روانپزشک تجویز شد ؛ که  دارو عوارض بدی در آینده داره ؛ این رو همه میگن

تا اینکه از طرف یکی از دوستان خانم دکتر ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو معرفی کردند وبا بازی درمانی  و انجام تست استمفورد

خدارو شکر العان خیلی بهتره

و دارو رو با نظر روانپزشک قطع کرد

کلینیک ایشون شهرآرا

۸۸۲۶۷۰۴۰

۸۸۲۶۷۰۶۸

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

2706