2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وازلینش اشکال نداره معطر باشه؟

معطر استفاده نکن ...چون خودم معمولیشو زدم جواب گرفتم توعم معمولی بزن ج میگیری...اصلا ریز ریز در میاد😂😂خیلی باحال میشه ولی حتما شب زدی صب بشور نمونه زیاد بهتره ...البته من خودم نمیشورم میزارم بمونه....

2728

با سلام

محلول تقویت کننده مژه و ابرو ماوالا دارای موکوپلی ساکارید طبیعی و ویتامین B2 است که ضمن تقویت ریشه مژه ها و ابرو که باعث جلوگیری از ریزش آن ها می گردد به عنوان یک محرک رشد نیز عمل کرده و مژه ها را بلند تر و ضخیم تر می کند به گونه ای که حتی در یک دوره استفاده کاملاً ملموس است.

وازلین و روغن کرچک و اینایی که میگید رو من همشونو امتحان کردم هیچ تاثیری نداشت. اما الان من 6 ماهه اکسیلیا میزنم هم به مژه هام هم ابروهام عااااالیه.مژه هامو هیشکی باور نمی کنه طبیعیه همه میپرسن اکستنشن کردی!! ابروهامم جاهای خالیش پر شد و کلی پرپشت.
لینک وبسایتشو میذارم برید ببینید: https://excilia.ir/

هیچی تاثیر نداره ...من همه جور روغنی زدم .نارگیل که باعث ریزشش شد ... به نظرم پر بودن ابرو و مژه ار ...

مداوم زدی؟حداقل دوماه باید هر شب روغن بزنی 

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
وازلین و روغن کرچک و اینایی که میگید رو من همشونو امتحان کردم هیچ تاثیری نداشت. اما الان من 6 ماهه ا ...

خانمی قیمتش چنده؟ و چطور میشه سفارش داد؟ تو سایت نفهمیدم چطور سفارش میدن

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2706