2726
عنوان

کیسه آب

102 بازدید | 11 پست

بچه ها بیاید 

سلام

کیسه آب اگه نشتی کنه مداومه؟من وقتی سرپا کار میکنم یا راه میرم حس میکنم ترشحم زیاد میشه اما خیس نمیشم ففط در حد همون ترشحه گاهی هم هست و گاهی نیست

۲۳هفتم

تو نینی سایت چیزایی خوندم ک ترسیدم

ب نظر شما اگه کیسه آب سوراخ باشه با نشتی و اینا دائمیه؟

خدایا معجزه ات رو به سلامت بزار توی بغلم🙏👪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ترشحه و کاملا طبیعیه.همه دارن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

من تو بارداریم چند بار از ترسم بستری شدم بار اخر دکترم گفت کیسه اب اب از پات میره بازم اگه شک داری ی پارچه نحی ک خیسی رو نشون بده یا از این پد ها یزرگ های بچه بزار تو خودت یا بیمارستان بر من گان زیرم پهن کردن ک چیزی هم تنم نبود خوابیدم روش اگر کیسه اب باشه خیس میشه

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل