2733
2734

من خیلی دلم میخواد بچم پسر باشه همه کارها رو انجام دادم می خواستن ببینم کسی بوده که نتیجه نگرفته

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره 

من ظهر که کیتم مثبت شد بعد ۱۲ ساعت اقدام کردم و دوباره شب بعدش بعد ۲۴ساعت اقدام کردم میگم اگه اولی نگرفته باشه بار دوم برای پسر زایی دیر نبوده؟ هر چی تو نت سرچ کردم جواب این سوال مو نگرفتم

چه کارهایی انجام دادین؟من بچه اولم پسره تودومی انجام ندم دختربشه

تو نت بزن برای دختر زایی چه کنیم کاملا توضیح داده

2738

قبل اقدام موز خیلی باید میخوردی هم خودت هم شوهرت تو چایتون هل و دارچین بریز  فقط روز تخمگزاری که از کیت استفاده میکنی و اون خط پر رنگ و پر رنگ باید نزدیکی کنی 

الهم صل علی محمد وال محمد😍
قبل اقدام موز خیلی باید میخوردی هم خودت هم شوهرت تو چایتون هل و دارچین بریز  فقط روز تخمگزاری ک ...

ج سوال منو که مرمری ۷۲ پاسخ نداد شما نمیدونی

من ظهر که کیتم مثبت شد بعد ۱۲ ساعت اقدام کردم و دوباره شب بعدش بعد ۲۴ساعت اقدام کردم میگم اگه اولی ن ...

نه دیر نیس روزای تخم گزاری احتمال پسر دار شدن زیاده ولی دختر روز بعد تخمک گزاری باید نزدیکی کنی 

الهم صل علی محمد وال محمد😍
منم میخوام بچه دومم پسر بشه چه چیزای خوردی یا دارو استفاده کردی

من که هنوز نمی دونم بچم چیه ولی خوردن هر روز موز وخرما هل و دارچین کاسنی وفلفل سیاه نخوردن لبنیات

نه دیر نیس روزای تخم گزاری احتمال پسر دار شدن زیاده ولی دختر روز بعد تخمک گزاری باید نزدیکی کنی  ...

آخه میگن تا ۲۴ساعت وقت داری از من از ۲۴ساعت گذشته بود

2706