2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول بگو ببینم خودت چیزی بلدی یعنی کش باف و ساده بافی کم کردن اضافه کردن رو بلدی اگه آره که کاری نداره جلیقه خیلیییی ساده است

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
2738

من زیاد بلد نیستم تو تل گرام سرچ کن چندتا کانال هست اموزش میدن از  گوگل هم می تونی کمک بگیری موفق باشی

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

شما که بلد نیستی اصلا یه راست نرو سراغ جلیقه

با یه چیز ساده مثل شال و یه زیر و یه روی ساده شروع کن که دستت راه بیفته

چون الان شل و سفت میبافی بد میشه

واسه بافت هم‌الگوهای بافت تو نت هست سرچ کن

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
اره بلدم اینارو 

خوب ببین اول دور کمر شوهرت رو اندازه بزن با متر ÷2 کن اون اندازه سر بنداز اندازه بزن ببین اندازه هست اگه نبود دونه اضافه کن

حدود یه وجب کش باف بباف بعد تا زیر بغلش ساده بباف

اگه بخوای نیمه آستین باشه از هر دو طرف 8 تا10 دونه اضافه کن بازم بباف بیاد بالا

وقتی که به روی سینه رسید دونه ها رو نصف کن تو دوتا میل یعنی اگه 100 تا دونه داری 50 تا تو این میل 50 تا تو اون میل باشه

بعد از هر کدوم به ترتیب دوتا دوتا یا یکی یکی کم کن بباف بیاد بالا

تا موقعی که به سرشونه ها برسه کورش کن این برای جلوشه

برای پشتش هم همینه فقط یقه نداره برای نیمه آستین اضافه میکنی میبافی میاد بالاد تا سرشونه و کور میکنی

دو طرف رو به هم میدوزی و تمام

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
2706