2726
میگم من دنبال اینم یک کاری راه بندازم  بنطرت میتونم از شما لباس جینی بگیرم و تو خونه تکی بفروش ...

شوهرم درگهانه .اره ایده خوبیه خصوصا که درامد تک فروشی بالاتره فقط قضیه عدم ثبات بازاره که فعلا اذیتمون کرد.

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدرس گروه دادما برا همین پوکوندن نامردا

خخخخخ خب  خلافت سنگین بود

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
مگر جرم کردم یا اون جرم کرده ماهم مثل بقیه نی نی سایت همه رو دربر میگیره منم نویسندم ومینویسم وکانا ...

خانم محترم شما تو تاپیکات حتی اطلاعاتی راجع ب جریان سوم نداشتی از بقیه پرسیدی ک چیه...حالا الان جریان سوم و اداره میکنی؟؟؟از کی اونوقت؟😂بابا فهمیدیم چقققد خودت و شوهرت مهمید...اصن اگه نبودید پایه ی مملکت لنگ بود.

اینجا جای خوبی واسه عقده گشایی نیست بشین سبزیتو پاک کن😂

من این مرگ و ی روز زنده زنده دفن میکنم😎🙂
من اهوازم البته پروندهای از همه جاست درامدشم مشخص نیست ممکنه تو یک پرونده یک هفته ای 100 ملیون ممکنه ...

واقعا حرفت در مورد قضات درسته، یک کار کارمندی سخت و بدون درآمد با تصورات عجیب و غریب مردم

حقوق قاضي كمه واقعا؟؟؟ بابا به اين فكر كن امنيت شغلي داره حداقل. من از شغل شوهرم اصلا راضي نيستم

باور کن خیلی کمه، خیلی هاشون تقریبا ماهی پنج تومن،  با استرس و خطر زیاد

باور کن خیلی کمه، خیلی هاشون تقریبا ماهی پنج تومن،  با استرس و خطر زیاد

واقعا چه کم 😏😏😏

اتفاقل باید به قاضی ها برسن تا سراغ رشوه و غیره نرن 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

تو نی نی سایت شوهر همه یا دکتره یا مهندس یا استاد دانشگاه . دیگه کمترینش کارمند بانکه . جالبتر اینکه سطح سواد و اطلاعات عمومی زنان در نی نی سایت خیلی کمتر از زنهای دور و برمون تو جامعه هست . من برام جالبه این زنان و این شوهران . یه جای کار میلنگه   

2706