1428
1389
عنوان

منم اون یار دیرین

188 بازدید | 23 پست

در ادامه تاپیکای یار و یار بازی که امشب گذاشتن

قفل نمیکنم من

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه قسمت شده عقله ! چون کسی اعتراض نمیکنه که عقله اون کمتر از دیگران هست   

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390
1376
به به. چه یاری بهتر از تو . البته واسه ظهر تابستون

ژون ژون 😆

ن بابا در هر زمانی میچسبه نعلتی 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58

😂

یعنی کیع 😞هر کی هس داستان داریم تو سایت😑

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

😂😂😂😂

یک لحظه پری شکلم یک لحظه پری خوانم             در آتش مشتاقی هم جمعم و هم شمعم          هم دودم و هم نورم هم جمع و پریشانم     چون شکر و چون شیرم با خود زنم و گیرم     طبعم چو جنون آرد زنجیر بجنبانم        نی خوبم و نی زشتم نی اینم و نی آنم    نی بنده نی آزادم نی موم نه پولادم     نی دل به کسی دادم نی دلبر ایشانمگر در شرم و خیرم از خود نه‌ام از غیرمآن سو که کشد آن کس ناچار چنان رانم
1396

عاقا چرا شعرو خراب میکنی باید ادامه اهنگه رو میزدی😂😂

یک لحظه پری شکلم یک لحظه پری خوانم             در آتش مشتاقی هم جمعم و هم شمعم          هم دودم و هم نورم هم جمع و پریشانم     چون شکر و چون شیرم با خود زنم و گیرم     طبعم چو جنون آرد زنجیر بجنبانم        نی خوبم و نی زشتم نی اینم و نی آنم    نی بنده نی آزادم نی موم نه پولادم     نی دل به کسی دادم نی دلبر ایشانمگر در شرم و خیرم از خود نه‌ام از غیرمآن سو که کشد آن کس ناچار چنان رانم
😂 یعنی کیع 😞هر کی هس داستان داریم تو سایت😑

مگه نشناختیش همون یار قدیمی. همونکه هنوز خراباتی و مسته  

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه قسمت شده عقله ! چون کسی اعتراض نمیکنه که عقله اون کمتر از دیگران هست   
مگه نشناختیش همون یار قدیمی. همونکه هنوز خراباتی و مسته    

😂😂😂😂😂😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
عاقا چرا شعرو خراب میکنی باید ادامه اهنگه رو میزدی😂😂

آره راست میگیا. دوستان شعر رو به بیراهه کشیدن من چرا ادامه دادم.   

1364