2726
عنوان

درمان خروپف

| مشاهده متن کامل بحث + 41822 بازدید | 39 پست
واااا ینی همه خوبیهاشو ول میکردی بخاطر خروپف ردش میکردی،عهههههه منم اونقددد بهم برمیخورد شوهرم تو ب ...

آخه خوبی چندانی ام نداره عزیزم. خرو پفشم مزید بر علته. ولی واقعا اگر فقط همینو میدونستم ازش زنش نمیشدم چون خیلی رو خوابم حساسم و الان که اغلب شبا بی خوابی میکشم عصبی و مریض شدم و رو همه زندگیم تاثیر گذاشته

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دوستان من پیشه یه دکتر خوب رفتم که مشکلمو رفع کرد اسمشم دکتر کاوانه شمارشم 09902771196 تازه مشا ...

دکتر چیه

خدایا سپاسگزارم از لطف بیکرانت خدایا شکرت خدایا راضیم به رضای تو ، مادر شدن قشنگترین معجزه خداست منو بی نصیب نکن، الهی همه منتظرا صاحب اولاد سالم و صالح بشن الهی آمین❤🙏🤰🤱

وای بابای منم دقیقا همینطوری بود شبا موقع خواب خیلی پروف می کرد واقعا اذیت کننده بود. 

اما به پیشنهاد یکی از فامیلامون بردیمش پیش یه دکتر اختلال خواب  دکتر ریحانه حیدری آزمایش اینا گرفتن و علتش تشخیص دادن، درمانش کرد واقعا هم خودش راحت شد هم ما، خیلی تاثیر گذار بود.
اینم شمارشه اگه خواستی:
09358788686

پدر من چند سال بود مدام تو خواب خرخر می کرد دنبال هر راه و روشیم رفت جواب نگرفت بعد کلی پرس و جو و تحقیق کردن دکتر قربانی رو بهمون معرفی کردن با پدرم رفتیم مطبشون اولا که خیلی خوش برخوردن بعدم اینکه الان کامل مشکلش حل شده دکتر قربانی به نظر من یکی از بهترینان تو این زمینه 

من برای درمان سینوزیتم رفتم پیش یه دکتر خوب تو بیمارستان مسیح دانشوری تو نیاوران  دکتر جهانگیر ...

اینم آدرس سایت دکتر جهانگیر قربانی برای عزیزانی که هر مشکل حلقی و سینوزیتی و حتی برای جراحی بینی هم دیدم کارش حرف نداشت میزارم تو سایت نمونه کارش هست ببینید

drghorbani.net

من که شوهرم وقتی میخوابه انگار قطار رد میشه از خونمون شیشه ها میلرزه. من که حلالش نمیکنم که تو آشنای ...

چقدری منی 😭

الان نصفه شبی اومدم تاپیک های خروپف رو میخونم ببینم راه چاره چیه سرم داره می ترکه 😭😭

دلم میخواد بخوابم

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕
چقدری منی 😭 الان نصفه شبی اومدم تاپیک های خروپف رو میخونم ببینم راه چاره چیه سرم داره می ترکه 😭😭 ...

من هنوزم مشکل دارم و نهایتا جامو جدا کردم چون بی خوابی همه زندگیمو تحت تاثیر قرار داد و الانم عادتم شده ۴ صبح میخوابم دیگه از بس بی خوابی کشیدم. جامم جدا کردم بحثم در این مورد. گفتم یا بپذیر یا طلاقم بده. نمیتونم.

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
من هنوزم مشکل دارم و نهایتا جامو جدا کردم چون بی خوابی همه زندگیمو تحت تاثیر قرار داد و الانم عادتم ...

منم خییییلی اذیتم. الانم به خاطر همین بیدارم!

چشام می سوزن دیگه ولی نمیتونم با این همه صدا بخوابم.

هرجای خونه هم برم صداش میاد از بس بلنده 

آرزو به دل موندم شبا زود بخوابم ولی همیشه سه به بعد اونم از شدت خستگی و بی خوابی خوابم می بره.

به خاطر همین صبح ها دیر بیدار میشم چون شب قبلش اصلا نخوابیدم 

تازه اون اعتراض میکنه که چرا صبح ها ساعد ده بیدار میشی خیلی دیره 

الانم با دستمال سرمو بستم سر درد گرفتم

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕
2706