2726
عنوان

فقط تو ایران اینجوریه؟یا همه گیره؟

289 بازدید | 16 پست

چرا آدما اینجوری شدن واقعا؟یادم نمیاد به کسی محبت یا خوبی کرده باشم پشیمونم نکرده باشه

بدی این موضوع اینه که به یکی لطف میکنی پشیمونت میکنه این باعث میشه دیگه از خوب بودن خودت پشیمون بشی دیگه به بقیه آدما هم محبت نکنی در حالیکه شاید مث اون اولیه نامرد نباشن و قدر بدونن ولی وقتی اکثریت یه جامعه اینجورین آدم نا خوداگاه یاد میگیره بی رحم باشه😖😖😔😔

بیاین بگید نظرتون چیه فکر میکنید جامعه ما فقط اینطوریه یا کلا همه جاییه😞

همه جا همینطوره 

بخاطر همونه که میگن بخاطر خدا خوبی کن و جواب کارتو از خدا بخواه

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه کلاسی رو من میرفتم صبح ها استادم خیلی سرش شلوغ بود ازم خواهش کرد تو اگه میتونی بعد از ظهر بیا قضیه مال یکماه پیشه منم بر خلاف میل با طنیم قبول کردم تمام بر نامه هامو جا به جا کردم که اونم اذیت نشه یه لطفی بهش یکنم خیلی هم خودم سر این موضوع اذیت شدم.....

من ک تا ب یکی خوبی کردم طرف هرجوری ک تونست نشون داد بهم ک چقد ح ر و م زادس

خیلی ضربه خوردم واسه همین خیلی خنثم الان ب کسی محبت نمیکنم ب جز خانوادمو نامزدم

یه صلوات برای ارامشم میفرستی؟❤️💖🙏🏻ب شدت محتاج آرامش ...

بعدش دیگه استادم انگار که من بیکارم و وقتم ۲۴ ساعته آزاده هر کار دلش میخواست کرد یه روز کلاسو جا به جا میکرد من پا میشدم میرفتم موسسه یهو بهم میگفتن کلاس حابه جا شده یا امروز نیست ده روز دیگه افتاده انگار نه انگار که منم برا خودم و زندگیم بر نامه دارم

خارج از ایران ادما اول خودشون برا خودشون مهمن در نتیجه   زیاد خودشونو بخاطر کسی اذیت نمیکن ...

دقیقاااااا دمت گرم هیچوقت نباید از خودت برا کسی بگذری آدما ثابت کردن لیاقت از خود گذشتگی رو ندارن در مورد من که صدق میکنه چون انقدر حقم خورده شده واقعا دیگه تحمل خوبی کردنو ندارم به جز اعضای خانواده البته که جزوی از وجودتن 

2706