2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این جور تنبیه ها یه قصاوت قلب یا یه نادونی ویژه نیاز داره که به ندرت بعضی مادرا دارن بعضی از مادرا د ...

چه تایپیک خوبی من امشب به خاطر دعوا با دخترم بی خواب شدم شما که تجربتون بیشتره تو رو خدا راهنماییم کنید دخترم هفت سالشه به شدت بی مسئولیت و لوسه فکر میکنم به خاطر اینه که یدونست و منو باباش مخصوصا باباش خیلی بهش توجه میکنیم چند وقته که دیگه شورشو در اورده مثل بچه های دوساله خرابکاری میکنه ظرف میشکنه کتاب پاره میکنه برگ گلای طبیعی رو میکنه امشب کتکش زدم اونم گفت بزار بزرگ بشم ازین خونه میرم با این حرفش خیلی ترسیدم  تورو خدا هرکی تجربه ای داره راهنماییم کنه 

2720
چه تایپیک خوبی من امشب به خاطر دعوا با دخترم بی خواب شدم شما که تجربتون بیشتره تو رو خدا راهنماییم ک ...

پسرمنم‌شش سالشه به منوباباش میگه تومامان من نیستی توبابام نیستی نمیخوامتون امشبم بهش زدم وخوابید منم دیگه خوابم نبرد بعضی وقتامیگم اگه تک فرزندمیبودبیشتربراش وقت میذاشتم خیلی برابچم کم گذاشتم نمیدونم چجوری رابطموخوب کنم

برو دکتر با آرامبخشهای بی ضرر که الان زیاد شدن کلی هم حال خودت خوب میشه هم رابطت با بچت درست میشه

چ دگتری برم؟؟؟؟خیلی حساس شدم ب موضوعات   حال خودم خیلی بده...دوستان اگه دکتر یا روانشناس خوب میشناسید معرفی کنید لطفا😔😔😔

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
من که همه ی وقتم برا دخترمه چی بگم باز من میگم اگه دوتا میبودن این طوری نمیشد 

پسرمن ۳سالش بوددومی به دنیا اومد شبا میگفت مامان قصه بگو میگفتم صبر کن داداش بخوابه بعد وقتی کوچیکه میخوابید میدیدم بزرگم خوابش برده خیلی کمش گذاشتم الانم اگه بهش بگم بدوبیابغلم کوچیکه زودتر میاد واونوپس میزنه باباشم که اصلاً حوصله بچه نداره فقط نشسته یه خطایی ببینه وبهش بزنه

پسرمن ۳سالش بوددومی به دنیا اومد شبا میگفت مامان قصه بگو میگفتم صبر کن داداش بخوابه بعد وقتی کوچیکه ...

اخ این کارو نکنین گناه داره وقتی کوچیکه خوابه به بزرگه برس حتما تو روز براش وقت بزار حتی کم  من هرموقع هر غذایی دوست داشته پختم اوضاع مالیمون خیلی معمولیه ولی همه مدل اسباب بازی و تبلت. اسکی. هدفون. حتی امسال کلاس اوله به باباش گفت میزه مطالعه میخواد باباشم سفارش داد ام دی اف بزنن براش  امشب که منو دخترم دعوامون شد منم پریدم به باباش که اینا همش تقصیر توعه و متاسفانه یه دعوای درست و حسابیم با شوهرم شد.  جَو خونمون انقد به هم ریخت که نگو منم یه عالمه گریه کردم  و حالام که بی خواب شدم 

2714
اخ این کارو نکنین گناه داره وقتی کوچیکه خوابه به بزرگه برس حتما تو روز براش وقت بزار حتی کم  من ...

ولی من هرچیزی روبراش نمیخرم امشب رفتم براش دفترنقاشی بخرم تومغازه گریه گریه که مدادمیخوام منم بهش میگفتم خونه چندتا دارم بهت میدم اونم گریه ولی من براش نخریدم نمیدونم چرافکرمیکنم هرچی میخوادنباید بشه،نبایدفراهم باشه براش ازاونطرف مادرشوهرم وپدرشوهرم منتظرن یه چیزی بخوادبخرن منم باهاشون بحثم شد تازگیا کمتربراش میخرن،مثلاً هنوز سینمانبردمش درصورتی که خیلی دوست داره بره توپیش دبستانی میخوان  اردو ببرنشون مادرا توگروه انقدرخوشحالن که وای چقدربه بچه هاخوش میگذره من یه بارنشستم فکرکردم که چرامن تاحالا به این فکرنبودم که باچکاری به بچم خوش میگذره من خیلی بدم خودم میدونم مابیشتروقتا سرپسرم دعوا داریم 

چ دگتری برم؟؟؟؟خیلی حساس شدم ب موضوعات   حال خودم خیلی بده...دوستان اگه دکتر یا روانشناس خوب می ...

روانشناس برو حتما.خواهرم خودش مشاوره اگه خواستی بگو ازش برات سراغ بگیرم.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2706