2726
راجع به مسواك زدن من هيچ وقت به دختر بزرگم(٥سالشه)نگفتم بايد مسواك بزني اصلا هيچي بش نگفتم أما خودش ...

خيلي خوبه ك تجربيات مثبت همديگه رو دراختيار هم قرار بديم و اگه راه حلي برا مشكل كاربرا داريم يا ميتونيم راهنمايي كنيم از هم دريغ نكنيم 

پستت خيلي اكوزنده بود مرسي 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سرِ غذا نخوردن پسرم خیلی عصبی شده بودم و خرص میخوردم و طفلکم حرص میدادم تا رفتم دکتر و قرص آسنتر ...

وای من اینقدددرررر سگم   مثل وحشیا با دخترم رفتار میکنم   بمیرم براش بعد از ی شاعت ک‌اروم میشم میاد میگه مامان توروخدا دعوام نکن دلم میشکنه    خدایییااا دست خودم نیس  بکش منو

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
2728
خلاصه 10 صفحه اول تاپیک رو تو این لینک بخونید https://sedayemadarane.blogfa.com/post-34.aspx خلاصه ...

استاتر الان‌پسرت باید ۱۱ سالش باشه.خوب تاپیکت تاثیری داشت.الان چطور با پسرت رفتار میکنی.منم‌مشکل دارم‌😢😢😢

وای من اینقدددرررر سگم   مثل وحشیا با دخترم رفتار میکنم   بمیرم براش بعد از ی شاعت ک‌اروم ...

میدونم درکت میکنم.من تنها مشکلی که همیییشه تا سال گذشته با پسرم داشتم و عصبی میشدم و دعواش میکردم همین غذا نخوردناش بود.غذارو توو دهانش نگه میداشت.نمیجوید.وای خدا اون روزارو برنگردونه.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
وای من اینقدددرررر سگم   مثل وحشیا با دخترم رفتار میکنم   بمیرم براش بعد از ی شاعت ک‌اروم ...

خب سر چی دعواش میکنی منم شده در هفته سه چهار بار پسرمو دعوا کنم ولی خب فقط مواقعی که به خودش ضرر میزنه یا کار خیلی بدی بکنه ولی همونم عذاب وجدان میگیرم 

یهو دیدی خوردمت😏

برو دکتر با آرامبخشهای بی ضرر که الان زیاد شدن کلی هم حال خودت خوب میشه هم رابطت با بچت درست میشه

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
خب سر چی دعواش میکنی منم شده در هفته سه چهار بار پسرمو دعوا کنم ولی خب فقط مواقعی که به خودش ضرر میز ...

سر کلاس زبانش    ..بلده حروفو خودش میزنه ب خنگی    ۱۰بار میگم این میشه bبا نفاشی  با شعر با مثال    بعد میپرسم ازش میگه ای   دستوخودم نیس  داد میزنم سرش   مثل این قاتلای بلفطره😔😔😔😔میدونم کارم درست نیس  باید برم راونشناس

هم سن پسر من هستش  خیلی بازیگوش شده تو هم کتک میزنی؟

یبار زدمش دیروز    خودشو میزد ب خرفتی.....بازیگوش نیس خیلی منطقی و با درکه

2706