2726
عنوان

💙💙بیاین براتون آیت الکرسی بخونم💙💙

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 47 پست
برای سلامتی نی نی تو شکمم بخون ممنون  منم برات میخونم🌹

عزیزم انشاالله نی نی تون سالم و صالح باشه❤❤

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

برا من و عشقم میخونی لطفا منم میخونم برات😘

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایااااا تو رو خدااااااا تو رو به بزرررررگیت قسمت میدم پای خانوادشوووو یه جووووری واسه همیشه بکش از زندگیمون بیرون . تموم این اشکایی که دارم تو تنهایی میریزمو بزار سرشون بیاد بیشترررررررو بیشتررررررر . خدااااایااااا متنفرررررررر اززز همشون .متنفرررررم از این همه وابستگی که عینه کنه ، عینه گه چسبیدن به زندگیم. ااااای خدااااا😢

اندی میگه : خوشگل محلمون توی شهر ما تکه . مهربونو شیرینو اما سراپا کلکه . منو میگه هاااا 😎😎خخخخ
2728
واقعا چقد خوب اره خوندم تاپیکتو. یعنی چجوری بخونی ک نتیجه بگیرب آدابی نداره؟؟

نه عزیزم متنشو که خوندی

همونه دیگه

فقط باید عصر ۵شنبه دم غروب باشه

یعنی داره خورشید میره تو باید همون موقع خوندنت رو تموم کنی که بریزی پشت بام

و باید همه ۴۱ تا خورده بشن توسط پرنده ها

روی هم کدومم جدا جدا دعا رو بخونی

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
عزیزم به نیت ازدواج خوب و زود هنگام من بخون اسمم میناست برای ۳ تا خواهرام و پسر خواهرمم بخون لطفا ...

چشم حتما....انشاالله که حاجت روابشید

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
برای من بخونم لطفاً اگه زحمتت نمیشه

نه عزیزم زحمتی نیست....انشاالله که حاجت رواشید

الهی حاجت روا بشی  برای شفای خواهرزادم امیر علی که سراطان داره بخون  و برای خوشبخت و خون ...

انشاالله خداخواهرزاده تونو شفا بده....چشم حتما میخونم 

عزیز گلم برای من دو تا میخونی؟؟ یکی خودم  یکی هم کس دیگه

بله حتما .....انشالله که حاجت روابشید

2706