1345
1341

دوستان دعا درحق دیگران میگیره....وخدا زود تر قبول میکنه.... برای نیتم دعا کنید ....براتون آیت الکرسی میخونم🍀🍀انشاالله همگی حاجت روا بشیم

منم برات میخونم 

خیلی الان نیاز دارم خیلی

🥀دور خودم هی پشت هم دیواااار کشیدم جوری ک جز خودم چیزی ندیدم🚫به هر دری زدم که توی چشم باشم هرکاری کردم تا تو قلب همه جاشم 🚫هربااار دستامو تو محکم تر گرفتی😔هربار اسون تر من از تو دل بریدم ☹آسون نبود پاپس کشیدن توی این راه😑آسوووون نبود دنیارو از چشم تو دیدن 🙈از لاک جیغممم تا خدا رسیدنم رو مدیون اونیم ک فردامو رقم زد 😍خدایی ک منو تو آغوشش کشیدو ب جای هردومون همه راهو قدم زد😍❤و خدایی ک به شدددددت کافیست❤

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
1274

براحاجت منم بخون

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢

منم برات میخونم ان شالله حاجت روا بشی، دعا کن منم حاجتمو بگیرم

بی همگان به سر شود بی تو ی خر نمی شود                                                                                           یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
1226

برا من بخون لطفا

امشب منتظر یه اتفاقم

اگه اتفاق نیافته بدبخت می شم

ان شاالله حاجت روا بشی

شبی از شبها تو مرا گفتی که شب باش من که شب هستم و شب بودم و شب خواهم بود شبِ شب گشتم به امیدی که تو فانوس نظرگاه شب من باشی.

برای عاقبت بخیر پدرمادرم واینکه خداب دلشون بندازه ابروی خودشون بچهاشونوحفظ کنن عاقبت بخیری خودم ارامش روح وروانم وبرکت رزوق وروزیم

دل براین پیرزنه عشوه گر دهر مبند.کاین عروسیت که درعقدبسی داماداست
1335