2726
عنوان

به یاد پرفسور کیوان مزدا

98 بازدید | 7 پست

من خیلی از ایشون نمیدونستم به لطف صدا و سیمای میلی از پرفسورهای ایرانی مقیم خارج چیزی نمیدونیم مگر اینکه بمیرن و اسطوره بشن ..

ایشون پزشک و جراح ستون فقرات و ارتوپدی بودن ک سالها رییس بخش کودکان بیمارستان پاریس بودن و سالانه به ایران می اومدن برای عمل کودکان بی بضاعت بیش از ده هزار کودک مجانی  درمان کردن  مصاحبه اش دیدم بقدری این مرد بزرگه که میگه من برام فرقی نداره بیمارم سفید باشه سیاه یا قرمز یا هر نژاد و تیره ایی بیمار افغانی رو  درمان کردن یا پاکستانی عضو سازمان پزشکان بی مرز  هم بودن 

من یکی بعد از مریم میرزاخانی این دومین باره انقد حس غرور کردم حس کردم یه هم وطن من چقد انسانه و خوشحالم که تو جهان با نام پدر ستون فقرات میشناسن ایشون رو ..و مهتراز همه انقد موفق بوده.روحش شاد

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فکر کنم هفت سالگی مهاجرت کرده بودن چه مرد بزرگی بود که هم وطناشو فراموش نکرده بود حالا طرف سی سالگی میره هارج بعد پنچ سال میگه فارسی رو فراموش کردم

عاشقی جرم قشنگیست به انکارش مکوش
2728

[QUOTE=72459583]فکر کنم هفت سالگی مهاجرت کرده بودن چه مرد بزرگی بود که هم وطناشو فراموش نکرده بود حالا طرف سی سالگی ...[/QUOاره

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

برای خرید وانت مزدا و  فروش وانت مزدا در خدمت شما هستیم. هم اکنون با ارسال آگهی خرید وانت مزدا و آگهی فروش مزدا در خدمت شما هستیم. 

ما برای ثبت آگهی خرید وانت مزدا و  فروش وانت مزدا در خدمت شما هستیم.