2726
عنوان

هر کی به دنبال بازی های جدید با کوچولوشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 5205 بازدید | 191 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه تاپیک خوبی کاش رونق بدین به تاپیک و نظرات و تجربیاتتون رو بگید

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
چه تاپیک خوبی کاش رونق بدین به تاپیک و نظرات و تجربیاتتون رو بگید

متاسفانه چندان استقبال نمیشه این تاپیک ها😔

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
متاسفانه چندان استقبال نمیشه این تاپیک ها😔

خیلی عالیه این تاپیک تلنگری بود برای من که از فردا وقت بیشتری به بچه هام اختصاص بدم،داشتم تاپیکهاتون رو مرور میکردم که از تاپیکهاتون بهره ببرم خانمی که به این تاپیکتون برخوردم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خیلی عالیه این تاپیک تلنگری بود برای من که از فردا وقت بیشتری به بچه هام اختصاص بدم،داشتم تاپیکهاتون ...

خدا روشکر که مفید واقع شده

نیازه که مادران مشارکت کنند و تجربه هاشون رو در اختیار دیگران قرار بدند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
خدا روشکر که مفید واقع شده نیازه که مادران مشارکت کنند و تجربه هاشون رو در اختیار دیگران قرار بدند.

بله درسته مثلا ایده حبوبات که دادین عالیه فردا میخوام نخود و لوبیا رو قاطی کنم بچه هام جداشون کنن و در آخر جایزه بستنی بهشون بدم و بعدشم تو حمام با رنگ انگشتی بازی کنن 

بله درسته مثلا ایده حبوبات که دادین عالیه فردا میخوام نخود و لوبیا رو قاطی کنم بچه هام جداشون کنن و ...

پس خوش به حال بچه هاتون😃😍

این حبوبات رو زمانی که دخترم سه ساله بود انجام میدادم،اما از اول فروردین که دستش شکست و نتونست نقاشی بکشه دوباره شروع کردیم به مخلوط کردن حبوبات تا جداشون کنه.یا دو مدل ماکارونی شکلی رو مخلوط کردم تا شکل های مثل هم رو جدا بزاره.

پس خوش به حال بچه هاتون😃😍 این حبوبات رو زمانی که دخترم سه ساله بود انجام میدادم،اما از اول فروردی ...

عزیزم انشاالله همیشه سلامت باشن بچه هاتون زیر سایه امام زمان عج،ماکارونی هم خوبه اونم نوبت بعدی امتحان میکنم😄

عزیزم انشاالله همیشه سلامت باشن بچه هاتون زیر سایه امام زمان عج،ماکارونی هم خوبه اونم نوبت بعدی امتح ...

زنده باشید،لطف دارید🌷

با بازی با بچه ها کودک درون فعال میشه و ادم سرزنده میشه

زنده باشید،لطف دارید🌷 با بازی با بچه ها کودک درون فعال میشه و ادم سرزنده میشه

بله دقیقا همینطوره،ممنون بابت تاپیک خوبتون التماس دعا