1345
1341
از بین ضد افتاب های ایرانی که تا حالا استفاده کردین کدوم بهتره ؟؟؟؟؟؟ کدوم حالت کرم پودری داره ؟
آنکه با زندگی می سازد ، زندگی را می بازد . با زندگی نساز، زندگی را بساز
دکتر ژیلا میزدم خوب بود ، الانم سی گل مرطوب کننده و ضد افتاب میزنم بازم خوبه ،

ی ضد افتاب میزدم اسمش یادم نیست ، صورتمو پر جوش کرده بودددددد
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
من میخوام فاقد چربی باشه حالت کرم پودری هم داشته باشه زیر پایه ارایشم استفاده کنم

صورتم مستعد جوشه
به نظرتون من صورتم چرب بعد مستعد جوشه
کدومو استفاده کنم گیج شدم
ههههههههههههه
1307
شمام وقتی ضدافتاب میزنیداحساسه خفگی میکنید؟من دکترژیلاداشتم دوسه بارزدم دیگه نتونستم استفاده کنم
خدایا شکرت بلاخره منم مادرشدم خودت مواظبه من وهمه دوستای نینی سایتیم باش
1288
مهسان منم مثل توام...... طاقت ضدآفتاب ندارم.... انقدر احساس خفگی میکنم که فوری میرم میشورمش برای همینم الان سال ها است دیگه ضد آفتاب استفاده نمیکنم
خدا آن حس زیبایی است که در تاریکی صحرا، زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را، کسی آهسته می گوید: کنارت هستم ای تنها!.... و دل آرام می گیرد.
دوست جونا به نظرتون من اگه ضد آفتاب کودک مارک سیگل یا ایروکس یا یه مارک دیگه بگیرم ممکنه سبک تر باشه و بتونم تحملش کنم..... آخه حالا به جز حس خفگی، پوستم هم زود به ضدآفتاب واکنش نشون میده و جوش میزنه یا خارش میگیره

کسی تا حالا ضدآفتاب کودک برای خودش استفاده کرده؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا آن حس زیبایی است که در تاریکی صحرا، زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را، کسی آهسته می گوید: کنارت هستم ای تنها!.... و دل آرام می گیرد.