2733
2734
عنوان

پولیپ رحم

32416 بازدید | 42 پست

سلام خانمای گل میشه بیان٬٬٬من پولیپ رحم داشتم یک هفته ست عمل هیستروسکوپی کردم بعداز یک هفته که رفتم سونو دکتر گفت‌که یه پولیپ خیلی ریز دیگه ای داری وبرام یه بسته قرص ال دی نوشت ؟؟؟حالا نمیدونم این قرص برای رفع پولیپ هستش یا چیز دیگه ای؟؟؟؟ممنون میشم اگه کسی میدونه بیاد جواب بده 

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با سونو گرافی واژن تشخیص داده میشه وناباروری اختلالات قاعدگی ٬٬لکه بینی قبل وبعداز پریودی

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
قرص ال دی از بین میبره .نگران نباش

انشالله خدا از دهنت بشنوه والا منکه دیگه نمیتونم یه بار دیگه برم عمل کنم 

2738
قرص  برای رفع و بهبود  پولیپه عزیزم

ممنون٬٬٬شنیدم از چند نفر دیگه اونام گفتن ال دی برای کیست وتنظیم پری وپولیپ خوبه ولی بازم میترسم 

من یه پولیپ در دهانه رحم داشتم .دکتر گفت باید بیای عمل کنی.همون ماهی که میخواستم برم عمل کنم باردار شدم.اصلا قرص هم قبلش استفاده نکرده بودم.

از زمین خوردن کسى شاد مشو که نمیدانى گردش روزگار براى تو چه در آستین دارد ... امام علی (ع)
من یه پولیپ در دهانه رحم داشتم .دکتر گفت باید بیای عمل کنی.همون ماهی که میخواستم برم عمل کنم باردار ...

بسلامتی عزیزم٬٬٬اخه من ۱۷ساله نازایی دارم میرم برای انتقال جنین که دکتر گفت پولیپ داری اگه عمل نکنی بعداز انتقال سقط میشه حالا عمل کردم ولی میگه یه دونه دیگه داری ٬٬٬اعصابمو بهم ریخته نمیدونم چکار کنم

عزیزم ایشاله زودتر خدا یه نی نی ناز بهتون بده.چرا تو این 17 سال تازه الان گفتند پولیپ داری؟؟

از زمین خوردن کسى شاد مشو که نمیدانى گردش روزگار براى تو چه در آستین دارد ... امام علی (ع)
عزیزم ایشاله زودتر خدا یه نی نی ناز بهتون بده.چرا تو این 17 سال تازه الان گفتند پولیپ داری؟؟

ممنون گلم انشالله٬٬٬والا چی بگم از اون اولم بچه میخاستیم ولی نمیشد فقط این دکتراون دکتر میکردیم بعداز ۱۵ساله دیدیم نمیشه وخسته شده بودیم دیگه افتادیم تو فکر ای وی اف الان  دوساله برای ای وی اف اقدام کردیم حالا که نوبت به انتقال جنینام رسیده میگه پولیپ داری 

انشاله كه با همين دارو برطرف بشه

ممنون عزیزم انشالله

2706