2737
2734
عنوان

معجزه سوره حشر

26054 بازدید | 46 پست

سلام 

از 19 شهریور با یه عده از خانومای نی نی سایت شروع کریدم به ختم 41 روزه سوره حشر.خیلی از خانوما تعریف می کردن و می گفتن که همون اواسط ختم حاجت گرفتن.من تا روز 39 ام خوندم و با خودم گفتم اینبار هم حاجت نگرفتم.ولی به طرز معجزه آسایی دیشب که برای 41 امین بار خوندم مشکلم حل شد.خدا رو شکر می کنم و از فردا یه 41 روزه دیگه شروع می کنم برای آرزوی بزرگم.  

خانوما خدا خیلی بزرگه ازش غافل نشیم. برای خدا کار نشد نداره.  

عااااااااااااشقتم خدا.  

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

انشالله همیشه خوشحال باشی و خوش خبر. منمشروع میکنم  میخونم خدا کنه منم به حاجت هام برسم

❤❤❤روياها نتيجه ميليون ها انتخاب اندميلياردها شكستو تعداد كمى موفقيت ...شجاع باش و روياهاتو دنبال كن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خداروشكر ك مشكلت حل شد منم دارم ميخونم اميدوارم ك مشكل منم حل شه اين دفعه شروع كردي التماس دعا عزيزم😘

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
انشالله همیشه خوشحال باشی و خوش خبر. منمشروع میکنم  میخونم خدا کنه منم به حاجت هام برسم

انشالله که حاجت روا میشی عزیزم.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2738
 منم الان تو چله  چهلویک روزه هستم  نه روز یا کمتر مونده منم حس شما رو داشتم هنو ن ...

ایمان داشته باش عزیزم.اگه خیرت تو این باشه حتما حاجت میگیری.امیدوارم تو هم شیرینی اجابت دعا رو بچشی.

خداروشكر ك مشكلت حل شد منم دارم ميخونم اميدوارم ك مشكل منم حل شه اين دفعه شروع كردي التماس دعا عزيزم ...

انشالله حاجت روا بشی محتاج دعاتم عزیزم.

2706