2410
2553

بله سراغ دارم

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از عالی هم اونورتره

برا خاله و مامانم و دوتا از همسایه هامون گرفتم تا اخر عمرم دعام میکنن😂😂

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2456
از عالی هم اونورتره برا خاله و مامانم و دوتا از همسایه هامون گرفتم تا اخر عمرم دعام میکنن😂😂

خب بگو

نوشته بود؛کسی راچنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم :ازجنگ ها برگشتم،بازخم و موی سپید و یادگرفتم صبور باشم،و به تماشا قانع
بگوعزیزم

میخوای ایدی بدم بیا تل.گرام تا برات با عکس و همه چی توضیح بدم

از عالی هم اونورتره برا خاله و مامانم و دوتا از همسایه هامون گرفتم تا اخر عمرم دعام میکنن😂😂

خیلی چیزاروامتحان کردم نشدحتی این فوری های دودقیقه ای روو لی بدترشد خواهش میکنم بگوخیلی دعات میکنم 

2714

@jz_online

این ایدی تلگراممه سرچ کنید بیاید پی ویم تا توضیح بدم اینجا نمیشه

@jz_online این ایدی تلگراممه سرچ کنید بیاید پی ویم تا توضیح بدم اینجا نمیشه

خیلی بدجنسی الاهی همه توعروسیت درماستارا لیس بزنن بیفته تو فیلمت الاهی همه شاباشا را بچه ها بردارن الاهی غذا شب عروسی گیرت نیاد 

هیچی  
@jz_online این ایدی تلگراممه سرچ کنید بیاید پی ویم تا توضیح بدم اینجا نمیشه

نکنه میفروشی😄

نوشته بود؛کسی راچنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم :ازجنگ ها برگشتم،بازخم و موی سپید و یادگرفتم صبور باشم،و به تماشا قانع
2706