2737
2734
عنوان

راهای شناخت همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایقد برادرشوهرام زناشونو تحویل میگیرن با اینکه همشم بهشون دستور میدن ولی من که همش جانم عزیزم از ده ...

دیگه جانم و عزیزم نگو ببین تغییر میکنه؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728

باهاش صحبت کن بگو چه اخلاقایی دوس داری

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
[QUOTE=72421475]نه عزیزم چرا خودکشی کنی؟ ببین مشکلش چیه؟ ازدواجتون سنتی بود؟[/QUOTE نه اونقد سنتی&n ...

عزیزم هیچکدوم از اینا دلیل نمیشه که شوهر خدبیه یا نه،اگر چیزای دیگه ایم ازش دیدی ببین مشکلش چیه؟ مثلا شوهر منم وقتی میری پیش دوستاش یا من پیش دوستام باشم یا مهمان باشم که شوهرم نیست،اصلا بهم ز نمیزته پیامم نمیده،میگه نمیخوام فکر کنی چکت میکنم ،منم واسم عادی شده

2738

عزيزم يه بخشى كه ميگى طبيعيه اكثر مردا وقتى پيش خانوادشونن جو گير ميشن يا خوب خيلى ها رفيق بازن و با دوستاشون ميرن بيرون و خانوماشونو نميبرن اينا اصلا دليل بر دوست نداشتنت نيست. بايد ريشه يابى كنى مثلا شوهر من اوايل خيلى جلو خانوادش بى محلم ميكرد. منم ديگه از يه جايى به بعد وقتى پيش خانوادش بوديم حتى نگاشم نميكردم يا پيشش نميشستم الان اون افتاده دنبالم. به نظرم يكم بى محلش كن. يا ببين چرا با دوستاش ميره بيرون بدون تو؟! سعى كن از سرش بندازى. در مورد توجهش به بقيه خانوما هم شايد حساس شده باشى و واقعيت نداشته باشه. به خوبى ها و رفتاراى محبت اميزش هم فكر كن عزيزم.

سلام ببین اگر دوست داری همسرت اونجوری که دوست داری باشه  رها کن هرچیزی که هست انقدر سعی نکن ببینی اون چه جوریه یا چرا اونجوری که میخوای نیست . به جای این اونجوری که میخوای باشه  درستش کن اول از همه ذهن خودتو باید درست کنی چون اوال هعرکاری کنی اون هیچ عکس العملی نشون نمیده تو خونه زیاد باهاش مشارکت کن خیلی حتی اگه پست زد روحیتو قوی کن که نارحت نشی و ادامه بدی ی چند دیقه نباش دوباره بیار روزا مجله یا تلوزیون ببین نکته وار مسائلی و پدا کن که کوتاه راجبش صحبت کنی مثلا: به همیرت بگو راستی امروز فلان چیزو خوندم فلان جا درسته راسته حتی اگه خودت همه چیو راجبش میدونستی با این کار هم سعی در حرف زدن و ارتباط گرفتن داری هم به همسرت اعتماد به نفس و غرور میدی ببین مردا دوست دارن یکی باشه ازشون تعریف کنه و اعتماد به نفس بدهخ بهشون وقتی تو برای همسرت یک جای امن که اونجا غرور داره ارامش داره اعتماد به نفس و اخترام داره باشی همه جا کنارت میمونه چرا چون کنار تو مرد بودنش یادش میاد تو مهمونی  ها  تو برو پیشش انقدر این کاروبکن تا اون بیاد مردا زود عادت میکنن توباید به خود و رفتارت و هرچیز دیگ عادتش بدی به عنوان مثال دوماه سه ماه تو ماشین دستشو بگیر بزار با دست تو رانندگی کنه بعدش اگر نگیری به محض اینکه ماشین حرکت کنه دستتو میگیره چون عادت کرده خیلی سادس اما چرا ی سریا مخالفنت مبکنن و میگن همچین چیزیم نتیست چون ما خانم ها صبر نداریم و کم طاقت هستیم چون دوبار اانجام دادیم پسمون زده به غرورمون برمیخوره پس چطور از مرد که غرور ویژگیشه انتظار داریم غروروشو کنار بزار خانما دوست دارن ی روزه همهچی حل بشه چه بسا دو ساعته اما اینطور نیست همونطور  که به فرزندانمون با صبر و حوصله چیزی و یاد میدیم و تربیتش میکنم باید با اقایون هم همونجور بود با  دقت به این مسئله که جایگاه هارو قاطی نکنیم و نخوایم مادر بشیم برا همسرمون 

نشونه های خوبی نیست.. بنظرم اول باهم صحبت کنید و نتیجه نگرفتید با یه مشاور خوب صحبت کنید

اگه خدای نکرده فریب کار باشه به این راحتی و به زودی نمیشه شناختش

یه روش عالی و مجانی برای شناخت دیگران پیدا کردم

توی روابط موثر با دیگران (با همه) کاربرد داره و کاملا هم علمی ثابت شده

دوره هاش رو جاهای دیگه از چندصد هزار تومن تا چند میلیون تومن می فروشند 😑

اما یه ویدئو رایگان توی یوتیوب پیدا کردم که عالیه و همه جزئیات رو گفته

پیشنهاد می کنم حتما وقت بذارید و ببینیدش و بنظرم لایک کنید و کانالش رو دنبال کنید که دلگرم بشه

https://youtu.be/iGB-vAid_dI

(می دونید که یوتیوب ف_ی_ل_ت_ر هستش، پس با وی_پی_ان فعال روی لینک کلیک کنید)

اینم کانال تلگرامشه

https://t.me/norouzi_academy

توی گوگل هم ( کانال یوتیوب نوروزی آکادمی ) رو سرچ بزنید پیداش می کنید

اما چون ویدئو زیاد داره با همون لینک بالا بازش کنید راحت تره

😊