2733
2734
سلام به همه ی دوستانی که میان داخل این تاپیک بچه ها مشکل من این من باسنم کاملا صاف برا این مشکلم چیکار کنم وکمرم قوز داره ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ولی نمیخوام عمل کنم وبخاطر باسنم از پروتز استفاده کنم اگه شما راه حل دیگه ای سراغ دارید لطفا بهم بگید هم واسه باسنم هم واسه قوز کمرم از همه ی شما دوستان عزیز که میتیید وکمک میکنید وپست میذارید بسیار بسیار ممنونم راستی 32سالمه
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قوز دارم یعنی دارویی چیزی نیست که بخورم باسنم بزرگ بشه؟وچه ورزشی بکنم؟
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2728
دوازده کاربر وسی وشش مهمان شما نمیدونید باید چیکار کنم تا جسمم درست بشه؟
2738
اسکات باسن سرچ کن میاد تو نت.برا قوز هم قوز بند ببند بارفیکس بزن .خودت به خودت نهیب بزن وقتی قوز کردی
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
مانا باید چقد ادامه بدم تا برا همیشه درست بشه؟ وممنونم جیگر خانمی وهمه ی دوستان واگه چیز جدیدی هم بلدید بیایید بگید ممنونم از همتون
2706