1464
1411

داروخونه میشه خرید ؟اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه ممنون

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

من یه بار اینجا خواندم

یکی گفت دکتر متخصص شما بهش گفته مزوی مو اولش ریزش رو قطع می‌کنه

اما بعد مدتی ریزش با شدت بیشتری برمیگرده

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
من یه بار اینجا خواندم یکی گفت دکتر متخصص شما بهش گفته مزوی مو اولش ریزش رو قطع می‌کنه اما بعد مدت ...

مزوتراپی  مو،صدف بیوتی تعریفشو میکرد با اینکه دوره هاشو کامل نرفته بود

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

من بیوتین قرصش رومیخوردم زیادبراموهام فرقی نداشت همون ریزش روداشت موهام دیگه مخوردم

فقط 41 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برادلخوشیه باردارنیستم 😔😔کاش به زودی واقعی بشه وبارداربشم 😢😢😢😢خداخسته ام میبینی😢داغونم😢آخه توکل جهان دیدین یکی بره عکس رنگی بگن اصلادهانه ی رحمت سرجاش نیست ونتونن پیداکنن 😢😢😢خدا بسه چقدرمیخوای منوبچزونی یعنی من اینهمه بدم ولی هرچقدربدباشم فکرنکنم مستحق اینهمه تنبیه باشم                مرگ روبیشترازاین زندگی دوست دارم 
1473

[QUOTE=72414971]سلام.داروخانه داره.اصلا ضرر نداره.فقط الان احتمالا گرونه.باید با بپانتن با هم بگیری بزنی[/QUOTE

جفتشو داروخونه بدون نسخه میده؟تاثیری داره؟شما استفاده کردی؟

دکتر به من داد زدم خوب شد ولی یه ندت میگذره دوباره ریزش شروع میشه.بدتر نشد.ولی خوب درمان قطعی نبود.آ ...

هر هفته پشت سر هم؟ نَپُکَم

1485
[QUOTE=72414971]سلام.داروخانه داره.اصلا ضرر نداره.فقط الان احتمالا گرونه.باید با بپانتن با هم بگیری ...

من الان هفته ای یه دونه میزنم جفتش ۳۱ تومنه.موهام بیشتر شده

پسرم تو شدی همه زندگی من وبابایی با اون چشمهای خوشگلت
من الان هفته ای یه دونه میزنم جفتش ۳۱ تومنه.موهام بیشتر شده

هفته ای یدونه بیوتن و بپاتن؟

1396
پس گرون نشده.برم بزنم    دکتر من میگه خودش برای خودش چندوقت یه بار میزنه

درد هم داره؟مثل پنیسلینه؟

1508