2726
عنوان

توهم بارداری داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 33 پست
باور کن من هیچ علائمی نگفتم اینجا ولی دروغ چرا هی تو ذهن خودم مرور میکردم و تاپیکای بارداری رو میخو ...

وای درکت میکنم بدترین حس دنیاست وقتی پر از امیدی یه دفعه ای پری میاد

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که این ماه میخوام کلومیفن بخورم......... از اینکه بدون دارو و طبیعی باردار بشم ناامیدم

اره منم بعد از سقطم فکر میکردم میشه اما این ماه لتروزول خوردم از کلومفین خیلی بهتره...دیگه رو اوردم به قرص

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....
همسرتون بچه دوست ندارن؟حتما اینطوری گفت که شما کمتر غصه بخورید من ماه قبل بارداری این مدلی شدم امید ...

همسرم تکلیفمونو روشن نمیکنه بابا

من دیگه تصمیم گرفتم نظر خودمو عملی کنم

از اونور میگه بچه دار شدن تو این اوضاع اقتصادی اشتباهه از اینور جلوگیری نمیکنه میگه ما حتما مشکل داریم وگرنه تا حالا شده بودیم پس جلوگیری نمیخواد

بچه های مردم رو میبینه عین اجاق کورا غش و ضعف میکنه به خودمون که میرسه میگه ول کن الان آرامش داریم حوصله بچه ندارم

فکر میکنه من تا ابد میتونم باردار بشم 

همین الانم 35 سالمه وقتی ندارم که

منم دقیقا تا چندروز پیش علائم بارداری داشتم الان تقریبا یکساله تووو اقدامم از قرص و امپول و .....استفاده کردم اما بی فایده بود نصف شب پری امد ووحسابی دلم گرفته اما سپردم به خدا و دعا میکنم انشالله بزودی دامنت سبز شه و خدا یه فرزند سالم و صالح بهت بده 

هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش
منم دقیقا تا چندروز پیش علائم بارداری داشتم الان تقریبا یکساله تووو اقدامم از قرص و امپول و .....است ...

خدا کنه ......... برای هم دعا کنیم که اگه مصلحتمون باشه خدا بهمون بچه بده و در انتظار نگه نداره . این انتظار خیلی بده

منم نزدیک یک ساله اقدام میکنم ولی هنوز دارو نخوردم

سلام عزیزم دقیقا مثل من. ماه پیش گفتم دیگه صد در صد حاملم. انقدر خوشحال بودم. ولی پریود شدم تمام دنی ...

الهی بمیرم ...... من قشنگ میفهمم چی میگی و چه حسی داری

من انقد غصه دار شدم که از دیروز عصر آرامبخش خوردم و تا امروز صبح خوابیدم که بیدار نباشم و بهش فکر نکنم که بیشتر از این غصه نخورم

باورت میشه گاهی میگم فقط حامله بشم حتی اگه قسمتم نیس سقط بشه ولی منم طعم مادر شدن رو برای یه مدت کوتاه هم شده بچشم

میدونم خودخواهیه....ولی ایکاش خدا این غریزه رو کلا در ما نمیزاشت

خدا کنه ......... برای هم دعا کنیم که اگه مصلحتمون باشه خدا بهمون بچه بده و در انتظار نگه نداره . ای ...

انشالله...خب چرا دارو مصرف نمیکنی من تنبلی دارم و بعد چندماه که طبیعی باردار نشدم بهم دارو داد خیلیا رودشنیدم تا سه دوره دارو خوردن و باردار شدن عریزم شما هم امتحان کن انشالله که واسه شما با دارو جواب بده و مامان شین بزودی  

هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش
2706