2703
2553
عنوان

توهم بارداری داشتم

421 بازدید | 33 پست

نمیدونم چرا این ماه خیلی شدید حس مادری و بارداری داشتم . اتفاق خاصی نیفتاده بود ولی من عجیب حس ششم ام میگفت باردارم 

دقیقا دو هفته بعد از اقدام هم یه لکه بینی داشتم که فکر کردم شاید مال لانه گزینی باشه

اما دیروز پریود شدم اونم خیلی شدید 

یه حال بدی دارم . خیلی بد . همه ش حس میکنم نکنه واقعا خبری بوده و سقط کردم

الکی به شوهرم گفتم دو روز پیش بی بی چک زدم مثبت بود 

گفت بهتر که پریود شدی

بدتر دلم شکست.....

عزیزم وقتی اقدام میکنی ناخوداگاهه اون حس میاد نباید اصلا بهش فکر کنی چ زمان اقدام چ زمان موعدت.

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میاین اینجا هی علائم میگین بعد همه میگن آره بارداری منم اینجوری بودم همین میشه دیگه امید واهی ادمو نابود میکنه.طرف میگه شصت پای چپم میخاره ممکنه باردار باشم همه هم میگن آررره منم اینجوری بودم

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2720

برعکسه بخدا اون ماه که توهم میزنی هیییچ خبری نیست من یه ماه اصلاااا تو فکرش نبودم بالا پایین میپردیمو اصلا یادم نبود اقدام کردم در اوج ناباوری باردار بودم...برعکس اون ماها که اروم رفتار میکردم فکر میکردم حاملم هی حس ششمم میگفت بارداری هیچ خبری نبود

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....
2714
اوهوم . باید بهش فکر نکنم . ولی دست خودم نیست واقعا

خیلی سخته کاملا درک میکنم اما حولستو پرت چیز دیگه کن

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
میاین اینجا هی علائم میگین بعد همه میگن آره بارداری منم اینجوری بودم همین میشه دیگه امید واهی ادمو ن ...

باور کن من هیچ علائمی نگفتم اینجا

ولی دروغ چرا هی تو ذهن خودم مرور میکردم و تاپیکای بارداری رو میخوندم . واسه همین وقتی پریود شدم انگار پارچ آب یخ ریختن رو سرم

2706