2737
2739

اره من

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

من آره اما خونم مشهده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
من تازه اومدم نیشابور میخوام کمی در مورد مراکز خرید شیک و مناسب نیشابور راهنماییم کنید

خیلی خوش اومدید از کدوم شهر اومدی عزیزم...معمولا توی نیشابور یه الماس سنتر خیلی معروفه یه پاساژ مروارید یه مجتمع قرشی با ساختمون امیران که جنس های شیکی داره و مراکز خرید خیلی خوبی اند

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
خیلی خوش اومدید از کدوم شهر اومدی عزیزم...معمولا توی نیشابور یه الماس سنتر خیلی معروفه یه پاساژ مروا ...

ممنون عزیزم...

از قوچان اومدم.

قرشی رفتم برای خرید خیلی گرون بود

دنبال شلوار جین جنس خوب با قیمت مناسب هستم

ممنون عزیزم... از قوچان اومدم. قرشی رفتم برای خرید خیلی گرون بود دنبال شلوار جین جنس خوب با قیمت ...

عع قوچان بودید مردم قوچان خیلی مردم.خوبی اند ...تنهایید اینجا

عع قوچان بودید مردم قوچان خیلی مردم.خوبی اند ...تنهایید اینجا

ممنونم مامان کوچولو

خوبی از خودتونه عزیزم...

یکی از جاریهام اطراف نیشابور ساکن هستند

تو خود شهر تنهام عزیزم

ممنونم مامان کوچولو خوبی از خودتونه عزیزم... یکی از جاریهام اطراف نیشابور ساکن هستند تو خود شهر ت ...

میتونم بپرسم کجای نیشابورید من خودم گنبد سبز ام

2706