2737
2734
عنوان

با دروغ میشه زندگی رو خوب کرد؟

154 بازدید | 8 پست

یه دوست دارم ک همش بهم میگه من با دروغ گفتن به همسرم زندگیمو جمع میکنم و دائم بهم میگه تو هم بگو. مثلا هندوانه زیر بغل مرد گذاشتن الکی.یا مثلا بگم وای بابام گفته خیلی دوست داره.دلش برات تنگ شده.یا قیمتها رو بالاتر گفتن.

من اصلا بلد نیستم و عذاب وجدان میگیرم.ضمن اینکه اگه همسرم بفهمه خیلی ناراحت میشه.

بنظرتون این روش درسته؟

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اینکارو نکن،دوستت مشکل داره شما که نداری

کاربرmelissssssaهستم،منم به لیست ترکونده ها اضافه کنین لطفا😕😕اهای اونی که شبا میای سطل اشغال کوچه رو برعکس میکنی😐😐یه روز گیرت میارم میترکونمت😐😐
2731

دروغ با اینک برا همسر شیرین زبونی کنی فرق داره هااااا!

ولی دروغ خیلی بده 

به طور کلی نباید روش کس دیگه ای رو توی زندگی خصوصی خود پیاده کرد!

برا ایشون جواب داده شاید برا بقیه عکسش پیش بیاد وسوسه نشید😊

آدم با دروغ ب جایی نمیرسه !!

ولی با سیاست درست  چرا ...

اینکه پدرتون  ب فرض 

یه تعریف کوچیک حتی  از همسرتون کنن و شما  اون تعریف رو با ذوق و شوق و بال و پر دادن ب همسرتون منتقل کنید ؛  

ایجاد محبتم میشه ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

اگه دونفر قهر باشن با خوب گفتن از دیگری میشه بینشون صلح داد اما وقتی روابط عادیه چرا باید دروغ گفت؟روایت داریم که مرد میتونه به همسرش وعده بده و با زبون خوش نگهش داره حتی اگه نتونه فلان چیزرو بخره بگه واست میخرم تا دل زنشو گرم کنه.اما جائی نشنیدم زن به همسرش دروغ بگه...

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔