2737
2739
عنوان

خوش اندام بودن...

284 بازدید | 19 پست

بچه هاااا من می‌خوام لاغر کنم اما طوریکه فقط شکم و پهلو و بازوهام بره میشه یعنی؟؟؟؟؟

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم معلومه که کل بدنت تغییر می کنه لاغری موضعی نداریم

یعنی ورزشی نیست که شکم و پهلو رو ببره؟؟ یا اینکه بازوها لاغر بشن

2728

چرا عزيزم برو باشگاه مربي راهنماييت ميكنه موضعي كار كني

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
2738
پیاده روی تند صبحگاهی هرروزه همراه با باشگاه رفتن و رژیم غذایی مناسب....

آنقدر دلم میخواد اینجوری باشمممممم. میگم اگه تو خونه و شب چ روز در حد دو سه کیلومتر راه برم هم خوبه؟؟ 

ببین هیچ کاری وجود نداره که جای خاصی از بدن لاغر بشه وقتی ورزش می کنی یا رژیم می گیری و بدن شروع به سوزندان کالری می کنه براساس الگوی خودش کار می کنه و چربی ها رو آب می کنه ورزش های موضعی فقط عضلات اون ناحیه رو قوی می کنه ولی باعث نمی شه بدن شما تصمیم به آب کردن چربی از اون ناحیه کنه اینو رو از هر اهل فنی بپرسی می دونه و هر چی جز این باشه تبلیغاتِ البته اینم بگم بستگی به میزان اضافه وزنت داره ورزشم بی تاثیر نیست ولی نه اونقدر که مثلا بدون تکون خوردن صورت یهو شکمت کامل حذف بشه کل بدن به مرور تغییر می کنهو بدن شما تصمیم گیرنده اس.

ببین هیچ کاری وجود نداره که جای خاصی از بدن لاغر بشه وقتی ورزش می کنی یا رژیم می گیری و بدن شروع به ...

ورزشایی مثل دراز و نشست اینا باعث لاغری شکم و پهلو نمیشه بدون اینکه مثلا صورت لاغر و بد بشه؟

اگه تو خونه هم میتونی در حد عرق ریختن پیاده روی کنی خوبه...

👍👍مرسی از همراهیت☺️⁩😚

2706