2737
2734
عنوان

دارم با اشک این تاپیکو مینویسم...مستاجری😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 96 پست
میخواسم‌ اون ماه اقدام کنم اخه دکتر گفته باید هرچه زودتر اقدام کنم وگرنه کلا...... حالا مجبورم چندس ...

چرا اینکارو کنی بچه باشه انشاءالله قدمش خیر باشه و با روزی اون بتونین خونه رو عوض کنین...بچه زندگی رو شیرین تر میکنه اشتباه نکن گلم

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت💕...از ته دل میخام ازت هرکی منتظر نی نی هست زودتر دامنش سبز بشه..الهی آمین

عزیرم ایشالا هرچه زودترخونه دارشید،منم مثل شما مستاجرم،خاستم بهت بگم بچه دارشدنوقاطی خونه خریدن نکنید،بچه باخودش روزیشو میاره نگران نباش،چ بساگاهی وقتابابچه اومدن یه برکتی توزندگی ادم میاد ک بااون برکت ادم میتونه خونه بخره،دیدم ک میگما،ایشالا همه مستاجرا بزودی خونه داربشن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما یه مستاجر داریم دربستی دادیم الان چهار ساله اونجاس ما اصلا ندیدیمش هر وقت داشت پول رو میزنه به حساب شوهرم البته دوسه روز دیر اونم خدا خیرش بده زیاد اذیت نمیکنه عروس داماد بودن جهازش رو بردچید بعد عروسی رفتن اونجا پارسال هم بچه دار شده شوهرم بهش گفته تا خونه نگیری بشین بخدا تو این چند سال بنگاه هم نرفتیم برا تمدید قرارداد خودشون تو خونشون مینویسن میارن شوهرم هم امضا میکنه کاغذ دست ماست یه قرون هم رو کرایش نذاشتیم شوهرم میگه اون اگه داشت برا خودش خونه میگرفت دیگه انصاف نیست من که لازم ندارم بزار جمع کنه برا خودش خونه بگیره

والا بخدا هنوز یک بارم دیر ندادیم که بگم حالابخاطر اون زنگ میزنه😢😢😢😢

به نظرم اگه زودتر از موعد زنگ زد جوابشو ندین. کلا اسمشو بذارین توی بلک لیست. سی ام زنگ بزنین بگین واریز شد. تامام.

باز دوباره از فرداش بذاری تو بلک لیست😀

2731
ععععع اعصابم خورد شد چه بی ملاحظه. ببین با شوهرت صحبت کن بگو اینبار زنگ زد جدی بهش بگه آقای فلانی من ...

تازه اینقدر بیشعوره صابخونه به شوهرم گفته پول نداره بره منبع بخره به شوهرم گفته بخره ۵۰۰ هزار تومن...گفته بعدا پولشو میده...

از اجاره کم‌نمیکنه..‌😢😢😢😢

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم

قربون صابخونه خودمون برم . تو این 4 سال یبار زنگ نزده بگه پول دادید ندادید بارها عقب افتاده اصن یه زنگ نزده چند ماهو یجا دادیم .نصف جاهای دیگه هر سال اضافه میکنه واقعا شانس آوردیم ما

و خدایی که به شدت کافیست ... 
2738
به نظرم اگه زودتر از موعد زنگ زد جوابشو ندین. کلا اسمشو بذارین توی بلک لیست. سی ام زنگ بزنین بگین وا ...

بخدا نفرینش کردم گفتم الهی زنگ بزنی بگی خرج کفن و دفن زنمو میخوام بدم اجاره بدین...ارزوی مرگ کردم براش

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
خواهر اخه دیگه تو این گرونی و بی پولی کجابریم؟؟؟ حقوق شوهرم یه تومنه چهارصدتومن اجاره و بقیه اشم قس ...

اینقدر نا امید نباش درست میشه همیشه بخند و روحیه خودتو و شوهرتو خوب نگه دار

منم این دوران رو گذروندم شاید سختر از شما 

حتی تو ماه بوده که پولی نداشتیم روغن و برنج و.... رو بخریم 

حالا بدتر از اون خانوادم پولدار ولی به خاطر مسائلی اصلا کمکم نمی کردن تازه زخم زبون مادرم بکنار😔

ولی کم کم به جایی رسیدم که همشون تعجب کردن فقط بخدا فکر کن همه چی درست میشه طوری که خود تم باور نمیکنی 

روحیه شاد و خوب من باعث شد شوهرم انرژی بگیره و بیشتر تلاش کنه 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
تازه اینقدر بیشعوره صابخونه به شوهرم گفته پول نداره بره منبع بخره به شوهرم گفته بخره ۵۰۰ هزار تومن.. ...

اه ه صاحبخونه شما باصاحبخونه ما نسبتی داره؟از ماهم همینجوره ث4 2ساعت زنگمون میزنه پول قرض میخاداونم چند؟چهارپنج تومن یایه بارزنگ زده ب شوهرم کولر مستاجر پایینی خراب شده شما یه کولر بخرمن باهات حساب میکنم حالامیدونه شوهرم کارگره ها بخدا مستاجر جماعت بدبخته 

همه چیزدرست میشه دقیقا 32 ام این ماه ساعت 25
میخواسم‌ اون ماه اقدام کنم اخه دکتر گفته باید هرچه زودتر اقدام کنم وگرنه کلا...... حالا مجبورم چندس ...

نه عقب ننداز بچه شیرینیه زندگیه خدا بچه رو میده روزیش رو هم میدم بزار یه بچه بیاد انشاالله قدمش خیر میشه خونه میگیری

تازه اینقدر بیشعوره صابخونه به شوهرم گفته پول نداره بره منبع بخره به شوهرم گفته بخره ۵۰۰ هزار تومن.. ...

اون که معلومه ميگه بعدا حساب میکنم شما نباید قبول کنین شوهرت داره بهش رو میده. بگه ببخشید پول دستم نیست پس اجاره این ماهو میدم واسه منبع آب. یا زنگ میزنه همینطور.  بخدا شوهر من بود حتی با طرف دعوا میکرد که مگه وقتش شده زنگ میزنی.... نذارین اینقدر زور بگه دو بار بهش چشم چشم نگین حساب کار میاد دستش. 

2706